Kratos i Aloy reklamują Ligę Mistrzów. Nowa kampania PlayStation

Kratos i Aloy reklamują Ligę Mistrzów. Nowa kampania PlayStation
03.11.2021 12:01
Kratos w Kampanii Ligi Mistrzów
Kratos w Kampanii Ligi Mistrzów
Źródło zdjęć: © PlayStation

Sony zdecydowało się na partnerstwo z UEFA celem stworzenia kampanii promującej Ligę Mistrzów. Fani PlayStation będą mogli zobaczyć w niej swoich ulubionych bohaterów, którzy zagoszczą na piłkarskiej murawie.

Postacie takie jak Kratos i Aloy spotykają się na boisku by stoczyć ze sobą jedyny w swoim rodzaju mecz. Wszystko zaś w rytm utworu Fissatore artysty Cloax, który znany jest z remiksów popularnej muzyki klasycznej.

Bezkompromisowe starcie

Reklama przygotowana dla UEFA pokazuje ikony PlayStation, takie jak Nathan Drake, Aloy, Kratos, Ratchet i Clank. Bohaterowie wspierają obecnych na boisku piłkarzy w rozgrywce w piłkę nożną. Możemy ich podziwiać, jak planują taktykę drużyn na hologramach boiska, wynoszą na noszach kontuzjowanych zawodników czy starają się trafić do bramki.

Nie jest to pierwszy ciekawy spot, który stworzyło Sony. Już wcześniej gracze mogli podziwiać produkcję znaną jako Play Has No Limit, w której nasza stolica, Warszawa, stanowiła miejsce rozgrywek. Opis miejsca określanego jako Playtopia informował, że zabawa w nim wznosi się na nowe wyżyny. Każdy ruch graczy jest kluczowy, bowiem gra znaczy wszystko.

Nowa reklama zaczyna się od ujęcia Kratosa i Atreusa, którzy prowadzą jedną z drużyn turniejowych na boisko. Dalej możemy podziwiać Aloy z Horizon Forbidden West, planującą rozgrywki, Ratcheta i Clanka przechodzących przez tunel czasoprzestrzenny, znalazło się miejsce również i dla Nathana Drake'a. Ten ostatni wspina się po linie, by móc obejrzeć rozgrywki mając widok na całe boisko.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)