Konkurs - wygraj dwa tomy z cyklu "Droga Szamana" Wasilija Machanienki

Konkurs - wygraj dwa tomy z cyklu "Droga Szamana" Wasilija Machanienki
Joanna Pamięta - Borkowska

18.03.2019 17:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Droga Szamana" to cykl popularnych książek rosyjskiego pisarza, Wasilija Machanienki. Należą one do gatunku o nazwie litRPG, czyli powieści, których akcja toczy się w wirtualnej rzeczywistości. Machanienko doskonale wie, o czym pisze - jest wieloletnim graczem World of Warcraft, w którym wciela się, oczywiście, w szamana. Jego książki to w istocie ciekawy eksperyment, ponieważ poza pierwszoosobowym opisem zmagań gracza, znajdują się w nich komunikaty żywcem wyjęte z gier MMO.

Pierwszy tom miejscami mnie nużył, ponieważ nie jestem wielbicielem długich opisów mechanik, ale w w drugim jest więcej zarówno akcji, jak i ciekawych opisów i interakcji między postaciami. Ale co ja tu będę strzępić języka - możecie przeczytać moją recenzję, albo zostawić ocenę sobie i samemu przeczytać wszystko. Mamy do rozdania dwanaście zestawów składających się z obu tomów:  "Droga Szamana. Etap pierwszy: Początek" oraz "Droga Szamana. Etap drugi: Gambir Kartosa".

Aby je dostać, odpowiedzcie na pytanie: "Jaka jest Twoja ulubiona klasa postaci w grach RPG i dlaczego"?

Czekamy na Wasze zgłoszenia do poniedziałku, czyli 25 marca, do 23:59. Odpowiedzi wysyłajcie na maila: konkurs@polygamia.pl

A tutaj znajdziecie regulamin.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)