Konferencja Devolver Digital z polskim akcentem o tytule Carrion

Konferencja Devolver Digital z polskim akcentem o tytule Carrion

Konferencja Devolver Digital z polskim akcentem o tytule Carrion
Łukasz Jarkiewicz
12.06.2019 16:30

Horrorów nigdy za wiele!

O Carrion mogliśmy już usłyszeć na zeszłorocznym Pixel Heaven. Teraz tytuł od Phobia Game Studio zagościł na konferencji Devolver Digital, dzięki której mogliśmy zobaczyć zwiastun prezentujący świeżutkie fragmenty rozgrywki. A przecież nie ma nic ciekawszego od wcielenia się w rolę monstrum, prawda?

Przypomnijmy, w niebanalnym horrorze wcielamy się w rolę amorficznej kreatury nieznanego pochodzenia. Po uwolnieniu się z więziennej "kapsuły" zaczynamy prześladować naszych ludzkich oprawców, których możemy skonsumować. Będzie to miało prawdopodobnie wpływ na nasz rozmiar, który w udostępnionym materiale stale się zmienia. Oprócz tego można zaobserwować pojawiających się przeciwników wyposażonych między innymi w miotacze ognia.

Carrion - Reveal Trailer

Wiemy, że nasz "pupil" będzie ewoluować, ale nie podano szczegółów na ten temat. W drodze do zrealizowania zemsty będzie także nabywać nowe umiejętności, ale nie znamy sposobu ich pozyskiwania. Mimo konferencji wiele pytań w kwestii rozgrywki pozostało bez odpowiedzi.

Carrion przedstawia się w pikselowych szatach z perspektywy 2D, która pozwoliła na zaprojektowanie przyjemnego dla oka przemieszczania się naszego monstrum. Sunie ono w ciasnych tunelach z wyjątkowym stylem. Miejmy nadzieję, że równie miły będzie ruch za pomocą klawiatury i myszki, ponieważ na filmach prezentuje się naprawdę dobrze. Na Steamie jest już gotowa zakładka gry, z której wynika, że tytuł zadebiutuje w 2020 roku.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)