Kometa uderzy w świat Darkest Dungeon już niedługo.

Kometa uderzy w świat Darkest Dungeon już niedługo.

Kometa uderzy w świat Darkest Dungeon już niedługo.
Krzysztof Kempski
10.05.2018 17:11

Poznaliśmy datę premiery pecetowego wydania nowego dodatku.

The Color of Madness, najnowsze rozszerzenie do arcytrudnego erpega autorstwa Red Hook Studios, ukaże się już 19 czerwca na PC. Tym razem czeka nas raczej skromniejszy dodatek niż wydane rok temu The Crimson Court, co ma skutkować niższą ceną (niecałe 20 złotych). Wersja na inne platformy ukaże się w przyszłości, jeszcze nie wiadomo, kiedy.

Obraz

Gracze będą mieli okazję do odwiedzenia kolejnego lochu, mocno inspirowanego tym razem twórczością Lovecrafta. Podczas przygody, naszym zadaniem będzie przetrwać w bardzo niegościnnym środowisku, a także wyjaśnić sprawę pojawienia się w okolicy tajemniczej komety. To właśnie do miejsca jej zderzenia z ziemią prowadzić ma nas nowy loch. Wyprawa będzie natomiast dla naszych podopiecznych nieco stresująca, bo zdaje się, że w związku ze zdarzeniem, gdzieś zniknęli także mieszkańcy wioski.

W ostatnim czasie twórcy powiększyli także listę platform o Switcha przy okazji wydanej jakiś czas temu Ancestral Edition, zawierającą dwa pierwsze dodatki do Darkest Dungeona. Podobnie jak poprzednie DLC, Color of Madness także wymagać będzie do działania podstawowej wersji.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)