Kolejny przeciek dotyczący Assassin’s Creed Ragnarok

Kolejny przeciek dotyczący Assassin’s Creed Ragnarok

Kolejny przeciek dotyczący Assassin’s Creed Ragnarok
Bartosz Witoszka
09.01.2020 10:30

Po niewyraźnych zdjęciach przyszła pora na oferty w sklepach wysyłkowych.

O tym, że nowy Assassin’s Creed miałby przenieść graczy w okolice mroźnej Skandynawii, gdzie mogliby się wcielić w żądnych krwi Wikingów, mówi się już od początku kwietnia zeszłego roku. W The Division 2 odkryto plakat z napisem “Valhalla”, na którym przedstawiono wojownika z włócznią – fani szybko skojarzyli, co Pan Ubisoft ma na myśli. W czerwcu spekulacje podgrzały rozmazane grafiki i mały wyciek danych umieszczonych na 4Chanie.

Teraz przyszła pora na oferty w sklepach wysyłkowych, które oczywiście nie są już dostępne, ale jako, że w Internecie nic przecież nie ginie, na dole macie zaprezentowane zrzuty ekranu pochodzące z Reddita.

Na pierwszy ogień idzie niemiecki Amazon, gdzie przez krótki czas istniała strona gry Assassin’s Creed Ragnarok – Valhalla Edition w wersji na PlayStation 4.

Obraz
Obraz

Assassin’s Creed Ragnarok ma być dostępny zarówno na ósmej, jak i dziewiątej generacji konsol, czyli podobnie jak Assassin’s Creed IV Black Flag, który był świetną produkcją o żeglowaniu, ale totalnie zawodził w momentach “Assassynowania”. Jak pokazał sukces “Origins”, a później “Odyssey”, taki kierunek okazał się ostatecznie ratunkiem dla skostniałej serii.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)