Zmien skórke
Logo Polygamii

Czy Ubisoft właśnie zdradził lokalizację następnego Assassin’s Creed?

Czy może świadomie podkłada nam ściemę, żeby odwrócić uwagę?

To zależy od tego, czy wierzymy w podpowiedzi, jakie francuski wydawca pozostawia we własnych grach. To w sumie już mała tradycja, że gdzieś tam w każdym następnym sandboksie ukryty jest easter egg związany z każdym następnym. Ale zdarzały się również ślepe uliczki – z gry science-fiction, której zwiastun znaleźliśmy w Watch Dogs 2, niewiele wyniknęło. Niektóre podpowiedzi z Asasynów (o Asasynach) również nie przekładały się na kolejne odsłony. Decyzję pozostawiam Wam. Jeśli chcecie, łykajcie nowinę jak pelikany. AC i tak będzie miał rok przerwy, może zdążycie nawet zapomnieć do premiery.

Internauci odkryli w The Division 2 pokój z bardzo… podejrzanym plakatem. Wklejam powyżej. Okryty płaszczem wojownik z jakimś reliktem w jednej dłoni, a włócznią w drugiej. I hasło „Valhalla” nad nim. To wystarczyło, żeby wywołać spiskową lawinę. Youtuber JorRaptor zauważył, że tajemniczy przedmiot po zbliżeniu przypomina Jabłko Edenu, a potem przypomniał, że w 2018 jeden z rysowników konceptualnych Ubisoftu opublikował grafiki z czegoś, co nazwał Assassin’s Creed Ragnarok. Obrazki szybko zniknęły, jak gdyby miały zostać wymazane z internetu.

Jak czulibyście się z odsłoną marki osadzoną w czasach wikingów? Niezła przepaść między dwiema ostatnimi częściami, prawda? A i tematyka nieco bardziej nośna w tej branży po premierze Dad of Boya. Śnieg, lód… trolle, walkirie. Fajowo by było. Zapomnijcie jednak, że wydawca potwierdzi którąkolwiek plotkę przed wypluciem wszystkich rozszerzeń do Odysei. A potrwa to, jak zapewne się domyślacie, bardzo długo. Najwyżej za rok zrobimy odnośnik do tego tekstu, pisząc „A JEDNAK!”. Ciekawe, czy kiedyś doczekam się swojego wymarzonego Asasyna w feudalnej Japonii.

Więcej na temat:

7
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
4 Odpowiedzi
4 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gseed
Użytkownik

> Ciekawe, czy kiedyś doczekam się swojego wymarzonego Asasyna w feudalnej Japonii.

Już taki wyszedł. Nawet tacy jedni go zrecenzowali drugi raz po pierwszej kompromitacji jak kiedyś MGS2 w PE 😉

indeed
Użytkownik

AC w Norwegii czasów Wikingów? Czemu nie, chociaż trochę nie pasują mi zwinni asasyni do brodatych wojów z toporami, ale przed Odyssey to i do hoplitów mi nie pasowali 😉

Ale podjerzewam, że to trochę zbyt daleko idące podejrzenia, prędzej to po prostu randomowy plakat.

C.C. Stellar
Użytkownik

Lepiej niż Rzym, ale wolałbym Japonię lub Chiny.

Lord Bart
Użytkownik

Swoją drogą myśl assassin-Japan jest taka oczywista, ale jak się pogrzebie to okaże się, że tacy ninja nie byli wcale szanowani i nie bardzo to się zaczyna kleić. Ale już Przyczajony Tygrys myślę pasowałby idealnie.
I jeszcze pójście w stronę Hitmana, a nie Diablo.

Popularne wpisy

Popularne Gry