Kolejny piracki news tego dnia, czyli o pierwszym rozszerzeniu do Sea of Thieves

Kolejny piracki news tego dnia, czyli o pierwszym rozszerzeniu do Sea of Thieves
18.05.2018 13:52
Kolejny piracki news tego dnia, czyli o pierwszym rozszerzeniu do Sea of Thieves
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

Na morzach oceanu będzie wkrótce podwójnie niebezpiecznie.

Po słabym starcie Sea of Thieves chyba nie będzie już niedługo śladu. Twórcy właśnie zaczynają realizować założony przed premierą plan rozwoju gry. Nowa aktualizacja zasłużyła sobie na osobnego newsa jako, że poza naprawą błędów, jest jednocześnie pierwszym z sześciu zaplanowanych na ten rok dodatków i to podobno wcale nie tym najbardziej rozbudowanym. The Hungering Deep powiększy przede wszystkim dość skromny w dniu premiery bestiariusz oraz wprowadzi nowe nagrody. Mówi się też o możliwości współpracy pomiędzy załogami kilku okrętów, odbywającej się jednak na luźnych, pirackich zasadach.

Official Sea of Thieves: The Hungering Deep Teaser Trailer

Wisienką na torcie ma być jednak nowa bestia, czyhająca w głębinach na odważnych piratów. Taki trochę drugi Kraken, ale przypominający rekina. Prawdopodobnie jego obecność będzie związana z czczącymi go niczym boga plemionami. Spekluje się już nawet, że gracz będzie mógł w czasie zabawy dołączyć do grona wyznawców potwora. To na razie jednak tylko domysły, a kształt potwora znamy tylko z obrazka wrzuconym przez twórców na Twittera. Oto on:

325532395371902940

Bartek będzie grał jak szalony (podobnie jak po premierze) już 29 maja i nie będzie musiał w tym celu szukać karty płatniczej. Rozszerzenie będzie bowiem darmowe. W moim przypadku gra padła ofiarą ostatnich porządków na komputerze, ale kto wie czy przy drugim/trzecim dodatku ponownie nie wróci do łask.

Krzysztof Kempski

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)