Kolejna darmowa gra w Epic Games Store. Będzie kolorowo

Strona głównaKolejna darmowa gra w Epic Games Store. Będzie kolorowo
31.01.2022 07:52
Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games Store

Darmowa gra w Epic Games Store to rzecz tak oczywista, jak to, że po weekendzie nadchodzi poniedziałek. Wiemy, jaki prezent przygotowano dla nas w tym tygodniu.

Epic Games Store kontynuuje rozdawanie darmowych gier. W ramach aktualnej promocji, do czwartku 3 lutego możemy pobrać rozdawane aktualnie Daemon X Machina. Wiemy też, co wpadnie w nasze ręce po zakończeniu promocji na tytuł stworzony przez studio Marvelous Entertainment. Klimat ulegnie znacznej zmianie.

W czwartek 3 lutego o godzinie 17:00 rozpocznie się promocja, w ramach której całkowicie za darmo będzie można odebrać "hybrydową platformówkę" - Yooka-Laylee and the Impossible Lair. Jest to druga część dość popularnej serii gier zręcznościowych, tworzonych przez studio Playtonic Games.

Yooka-Laylee and the Impossible Lair łączy w sobie etapy platformowe dwu- i trójwymiarowe. Studio, które stworzyło markę, składa się z byłych pracowników studia Rare, odpowiedzialnego za tak ikoniczne produkcje jak Donkey Kong Country, Battletoads czy Banjo-Kazooie.

Jak podoba wam się oferta Epic Games Store na pierwszy tydzień lutego? Skorzystacie z promocji, czy raczej przejdziecie obok niej obojętnie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)