Kody QR w Far Cry 6 zapowiedzią kolejnej części? Będzie multiplayer?

Strona głównaKody QR w Far Cry 6 zapowiedzią kolejnej części? Będzie multiplayer?
11.10.2021 13:18
Far Cry 6
Far Cry 6
Źródło zdjęć: © Ubisoft

W Far Cry 6 znajdują się tajemnicze kody QR, prowadzące do ciekawej zawartości. Najbardziej interesujące wydają się jednak kody znajdujące się na skrzyniach w okolicach Costa Del Mar. Zawierają one link do sześciosekundowego filmu.

bEJKVAAB

Kody QR w Far Cry 6 umożliwiają zapoznanie się z dodatkową zawartością przygotowaną przez Ubisoft. Kod, który znajduje się na skrzyni w okolicy Costa Del Mar, prezentuje interesujący film, na podstawie którego gracze wysnuwają daleko idące wnioski.

Film jest krótki. Trwa zaledwie sześć sekund i w zasadzie nie widać na nim zbyt wiele, a na pewno nie ma tu żadnych konkretów. Ale jeśli przyjrzeć się mu klatka po klatce, można zauważyć już ciekawą rzecz. Widzimy na nim mapę, która pokazuje kilka znaczników, które mogą oznaczać graczy, a między nimi znajdują się żetony oznaczające zwierzynę.

Można wobec tego wysnuć wnioski, że nowy Far Cry będzie kładł większy nacisk na rozgrywkę wieloosobową. Oczywiście jest zbyt wcześnie, by powiedzieć, że coś zostanie zrobione na pewno. Nie wiemy, czy chodzi tu o kolejną podstawową część serii, spin-off, czy może grę free to play, której akcja toczyć się będzie w świecie Far Cry, jak będzie to miało miejsce w przypadku nowego Ghost Recon: Frontline.

Inny z kodów QR, zawieszony na szyi K-9000, specjalnego metalowego psa, który może być naszym Amigo, prowadzi do prostej gry przeglądarkowej, po ukończeniu której otrzymujemy dostęp do ekskluzywnej grafiki nawiązującej do Blood Dragon.

Udostępnij:
bEJKVABz