Kangurek Kao znów w sprzedaży. Trylogia wskakuje do GOGa

Strona głównaKangurek Kao znów w sprzedaży. Trylogia wskakuje do GOGa
16.02.2021 08:58
Kangurek Kao
Kangurek Kao
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl | materiały prasowe

Polska platformówka przeżywa prawdziwy renesans. Na nową odsłonę wciąż czekamy, ale czas może umilić powtórka z rozrywki.

bETZqzLV

Pełna wersja nowego "Kangurka Kao" nadchodzi w 2021 roku. Była zapowiedź zapowiadająca zapowiedź i , jak pisał Barnaba, oprócz standardowego okładania wrogów rękawicami studio obiecuje też "mroczne moce" oraz "poruszającą historię". Od tamtej pory zapadła cisza – zakładamy, że spowodowana ciężką pracą nad wyczekiwaną przez wielu, czwartą odsłoną.

Lubicie nostalgię? Łapcie teaser Kangurka Kao. W głównej roli krab (nie crap)
Lubicie nostalgię? Łapcie teaser Kangurka Kao. W głównej roli krab (nie crap)

Fani jakoś ten czas muszą sobie umilić i jakimś pomysłem jest odkurzenie klasyki. Jest ku temu okazja. Trylogia "Kangurek Kao" trafia bowiem właśnie do sklepu gog.com. W dodatku w promocji. Do 22 lutego za cały pakiet zapłacimy 22,49 zł. Warto też dodać, że trylogia jest dostępna wyłącznie na tej platformie. Dotychczas jedynie "dwójka" pojawiła się na Steamie.

bETZqzLX

Jak komuś mało platformówkowych szaleństw to na GOG-u trwa właśnie wyprzedaż takowych tytułów. Za grosze można zgarnąć świetne rzeczy pokroju przepięknego i kontemplacyjnego "Gris", klimatycznego "Inside" czy urokliwego "Owlboy".

Udostępnij:
bETZqzMh
Komentarze (1)
bETZqzMT