Kajko i Kokosz jak Diablo? Poznaliśmy drugą grę na podstawie komiksu

Kajko i Kokosz jak Diablo? Poznaliśmy drugą grę na podstawie komiksu

Kajko i Kokosz - Na plasterki
Kajko i Kokosz - Na plasterki
01.07.2021 13:05

Kajko i Kokosz - Na plasterki tak brzmi roboczy tytuł gry opartej na serii kultowych w Polsce komiksów Janusza Christy.

Miesiąc temu pisaliśmy o grze Kajko i Kokosz, która trafi prosto na konsole Nintendo Switch. Dziś dowiadujemy się kolejnym tytule, tym razem skierowany do właścicieli pecetów i konsol PlayStation oraz Xbox. Nie wiadomo jednak, o którą generację chodzi.

Wiemy natomiast, że gra roboczo nazywa się Kajko i Kokosz – Na plasterki i będzie hack'n'slashem nastawionym na kooperację. Diablo tworzone na podstawie kreski Janusza Christy? Dlaczego nie.

Twórcy zapewniają, że pierwszą wersję grywalnego demo powinniśmy znaleźć na Steamie pod koniec 2021 r. Data premiery pełnej wersji nie jest jednak znana.

Producent planuje również zaangażować fanów serii w proces tworzenia gry. Już wkrótce na stronie gry pojawią się pierwsze informacje jak uczestniczyć w kreacji scenariusza, ankiety dotyczące wyboru głównych bossów i zadań pobocznych czy postaci niezależnych.

Za produkcję gry odpowiadać będzie polska spółka Starving Pixels, która powstała w wyniku fuzji firmy ImMORTAL oraz zagranicznej spółki KIKO CAT Limited.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)