Joe Danger nadjeżdza do PSN

Joe Danger nadjeżdza do PSN

Joe Danger nadjeżdza do PSN
marcindmjqtx
23.02.2010 10:00, aktualizacja: 08.01.2016 13:57

Choć to niepotwierdzona jeszcze informacja, to wszystko wskazuje na to, że Joe Danger, debiutancka produkcja Hello Games, nadjeżdża na PSN. Przynajmniej tak można wnioskować z zamieszczonego na oficjalnej stronie gry obrazka, który zapowiada zapowiedź i widać na nim znany z pada PlayStation przycisk X.

Joe Danger to kolorowa zręcznościówka, w której gracz steruje tytułowym śmiałkiem pomagając nabić mu jak najwięcej punktów pokonując na motorze różne tory przeszkód. Coś jak Trials HD, ale z większą dawką pędzenia przed siebie, gwiazdek, wybuchów i przerysowaną szatą graficzną. Do tego tryb dla wielu graczy, tworzenie własnych torów i inne atrakcje.

W Hello Games siedzą ludzie, którzy wcześniej pracowali m.in przy Black, Burnout czy MotoGP, a teraz żyją na swoim. Joe Danger był od początku zapowiadany jako gra na "którąś z platform". Choć poniższe nagranie prezentuje wersje z Xboxa 360, ale nie wiadomo, czy ostatecznie trafi też i na XBLA. Być może Sony przygarnie grę jako swoją "odpowiedź na Trials HD". Albo może Microsoft nie był zainteresowany "kolejną grą o ludku na motorze".

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)