Joe Danger 2: The Movie podkręca tempo

Joe Danger 2: The Movie podkręca tempo

Joe Danger 2: The Movie podkręca tempo
marcindmjqtx
13.08.2012 09:29, aktualizacja: 21.12.2015 12:20

Zarówno pierwszy Joe Danger, jak i wydane później Special Edition, były raczej spokojnymi grami. Urzekały kolorami i popisami tytułowego bohatera, ale (poza skakaniem nad basenem z rekinami) nie zmuszały zbyt często do walki o jego życie. Pierwszy zwiastun Joe Danger 2: The Movie zwiastuje zmiany.

Oprócz podkręcenia tempa zabawy i wrzucenia mnóstwa dynamicznych elementów, w oczy rzucają się przede wszystkim różne środki lokomocji. Będą narty, quady, a nawet odrzutowe plecaki (ktoś za długo grał w Jetpack Joyride?). Na zwiastunie dzieje się sporo, ale jestem pewien, że Hello Games nie zawiedzie i pozorny chaos nie przeszkodzi w czerpaniu z gry mnóstwa frajdy. Bo ta w poprzednich grach była wielka.

Zdziwiłem się trochę tegoroczną datą premiery, ale to pozytywna niespodzianka. Odrobinę niepokoju poczuć mogą posiadacze PS3, bo na oficjalnej stronie gry, przy jej tytule widnieje tylko logo Xboksa. To dziwne, bo Joe Danger debiutował na PSN, a XBLA na swoją wersję musiało długo czekać. Czyżby przy okazji sequela sytuacja się odwróciła?

źródło: Joystiq

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)