Jest odpowiedź Microsoftu - słaba odpowiedź.

Jest odpowiedź Microsoftu - słaba odpowiedź.

Jest odpowiedź Microsoftu - słaba odpowiedź.
marcindmjqtx
03.03.2010 16:39, aktualizacja: 15.01.2016 13:25

No i jest - pojawiła się długo oczekiwana odpowiedź Microsoftu na postulaty wysłane przez twórców akcji WeWantLive.

Microsoft, a szczególnie dział zajmujący się Xbox 360, bardzo docenia pasję i zaangażowanie jaką wykazują polscy użytkownicy naszych produktów , w tym usługi Xbox Live. Chcemy zapewnić, że rok 2010 będzie przełomowym rokiem dla naszej konsoli. Naszym celem jest zapewnienie polskiej społeczności graczy na Xbox 360 jak najlepszych, interaktywnych doświadczeń. W tej chwili finalizujemy plany związane z przyszłymi działaniami na polskim rynku i zamierzamy je ogłosić na najbliższych targach E3, w czerwcu tego roku. Fani Xbox 360 już wktórce mogą się spodziewać informormacji o tym, jak zamierzamy przenieść rozrywkę związaną z Xbox 360 w Polsce na inny, jeszcze lepszy poziom. Zobacz też odpowiedź WeWantLive na komunikat Microsotu

Przełomowy rok? Nowy poziom rozrywki i plany co do polskiego rynku? Czyżby MS właśnie zapowiedział swoją zapowiedź? Z tym, że nawet jeżeli na E3 ogłoszone będzie wprowadzenie LIVE do Polski to i tak nie wiemy, kiedy finalnie usługa zostanie u nas uruchomiona. Mamy nadzieję, że do końca 2010.

W każdym razie - nieco dziwi mnie, że skonstruowanie tych paru zdań zajęło Microsoftowi tak dużo czasu. No i spodziewałem się czegoś więcej. Nie liczyłem na jasną odpowiedź w sprawie LIVE, bo to duże i globalne ogłoszenie. Ale na przykład brak uboższych wersji gier (wyciągane kody) na Xboksa 360 w Polsce, czy chociażby zdjęcie blokad regionalnych byłoby jakimś krokiem w stronę graczy. To można było zrobić. Póki co mamy enigmatyczną zapowiedź zapowiedzi na E3 i w zasadzie tyle.

Szkoda.

W każdym razie - znowu musimy czekać, tym razem do czerwca.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)