Jest i komentarz WeWantLive do odpowiedzi Microsoftu

Jest i komentarz WeWantLive do odpowiedzi Microsoftu

Jest i komentarz WeWantLive do odpowiedzi Microsoftu
marcindmjqtx
03.03.2010 17:19, aktualizacja: 15.01.2016 13:25

Po słabej odpowiedzi Microsoftu na postulaty WeWantLive mamy dla Was także oficjalne stanowisko WWL, które znajdziecie w rozwinięciu notki.

Nie będziemy liczyć ile czasu poświęciliśmy dla akcji WeWantLive (Kontrakcji). Nie będziemy liczyć ilości publikacji, fanów, gigantycznego wsparcia. Na rozliczenie jeszcze przyjdzie pora. Dziś przestaliśmy odliczać. Zegar na stronie www.wewantlive.com dobił zera.

Z drobnym opóźnieniem dostaliśmy odpowiedź od centrali firmy Microsoft. Według zapewnień polskiego oddziału firmy, nasze postulaty przeszły przez najwyższe szczeble korporacji. Można by więc się spodziewać konkretnej odpowiedzi i tego czego oczekiwaliśmy - szacunku i zrozumienia. W końcu czekamy na to już od 6 lat.

Tymczasem odpowiedź i stanowisko firmy Microsoft jest zaskakujące. W pięciu zdaniach zostały podsumowane wszystkie nasze starania, starania graczy i mediów. Mam nadzieję, że to dla każdego z Was będzie głos jak jesteśmy postrzegani i traktowani przez giganta z Redmond. Nie oczekiwaliśmy cudów. Nie liczyliśmy na to, że jutro rano każdy w Polsce i Unii Europejskiej będzie mógł uruchomić swoją konsolę Xbox 360 i legalnie zarejestrować się w usłudze Xbox Live. Oczekiwaliśmy poważnego potraktowania i konkretów. Dostajecie dobrze znane każdemu posiadaczowi Xbox 360 hasło: "poczekajcie".

Co dalej z WeWantLive? Decyzja nie zależy wyłącznie od nas. Chcemy by każdy gracz w Polsce dowiedział się o wybrakowanym produkcie jakim na naszym rynku jest Xbox 360. Zapraszamy na nasz stały mail (nswpnk@gmail.com) wszystkie osoby, które mają pomysły i są chętne do współpracy. Teraz jest nasz moment.

Poniżej oficjalne stanowisko firmy Microsoft w oryginalne oraz w tłumaczeniu nadesłanym przez Jakuba Mirskiego.

--[ Oficjalna odpowiedź firmy Microsoft ]--

Microsoft, a szczególnie dział zajmujący się Xbox 360, bardzo docenia pasję i zaangażowanie jaką wykazują polscy użytkownicy naszych produktów , w tym usługi Xbox Live. Chcemy zapewnić, że rok 2010 będzie przełomowym rokiem dla naszej konsoli. Naszym celem jest zapewnienie polskiej społeczności graczy na Xbox 360 jak najlepszych, interaktywnych doświadczeń. W tej chwili finalizujemy plany związane z przyszłymi działaniami na polskim rynku i zamierzamy je ogłosić na najbliższych targach E3, w czerwcu tego roku. Fani Xbox 360 już wktórce mogą się spodziewać informormacji o tym, jak zamierzamy przenieść rozrywkę związaną z Xbox 360 w Polsce na inny, jeszcze lepszy poziom.

--[ Koniec ]--

--[ Oficjalna odpowiedź firmy Microsoft, wersja angielska ]--

Xbox is very committed to the Polish market and is appreciative of the passion and excitement that our community of users show for our products, including Xbox LIVE. This year, 2010,  is going to be a historic year for Xbox and our aim is to bring to our Polish community of users the full and best interactive experiences possible on the Xbox 360. We currently finalizing our plans for the Polish market that we will become public at the forthcoming E3 consumer trade show, later in June.  Our Polish community of Xbox users should expect to hear more about how we will take the Xbox 360 experience to another level in Poland.

--[ Koniec ]-

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)