Jarosław Boberek naprawdę jest wszędzie. Dopiero co chwaliło się nim Call of Duty, teraz Battlefield 1

Jarosław Boberek naprawdę jest wszędzie. Dopiero co chwaliło się nim Call of Duty, teraz Battlefield 1

Jarosław Boberek naprawdę jest wszędzie. Dopiero co chwaliło się nim Call of Duty, teraz Battlefield 1
Maciej Kowalik
13.10.2016 10:42

EA podało wreszcie konkrety polskiej wersji językowej gry, której premiera odbędzie się już w przyszły piątek.

"Wreszcie", bo nie chodzi tylko o bliskość samej premiery. Już dziś posiadacze EA Access mogą na Xboksie i PC przez 10 godzin testować pełną wersję gry. Pełną, ale nie całą - 10 godzin na pewno wystarczyłoby by zaliczyć fabularną kampanię, więc w ramach EA Access mamy dostęp jedynie do dwóch z pięciu misji. Oraz pięciu map i trybów multiplayer.

Jakiś czas temu EA poinformowało, że w sieciowych walkach głosu postaciom użyczą YouTuberzy, dziś poznaliśmy najważniejszych aktorów, których usłyszymy w kampanii fabularnej. Sytuacja jest zabawna, bo jednym z nich jest Jarosław Boberek, który użyczy głosu również w konkurencyjnej produkcji - Call of Duty: Infinite Warfare. Dobrze, że zagra tam robota, może unikniemy dzięki temu uczucia deja vu.

Ale Boberek nie jest jedynym weteranem dubbingu na pokładzie. Lista gier, w których możemy usłyszeć Mirosława Zbrojewicza robi wrażenie. Był też z EA na wirtualnych frontach - w Battlefield: Bad Company 2 i Medal of Honor: Warfighter, gdzie spisał się znakomicie. W przypadku drugiego tytułu polska wersja językowa była chyba najlepszym elementem miernej gry. Nieporównywalnie uboższy dorobek w growym dubbingu ma Aleksandra Szwed, którą mogliśmy do tej pory usłyszeć chyba jedynie w Until Dawn. Obsadę uzupełnia Paweł Małaszyński czyli Agent 47 z polskiej wersji Hitman: Rozgrzeszenie.

Battlefield 1 #Prolog PL/ENG Gameplay Trial PC Origin Access| 1080p 60 FPS

Z trzech strzelanin, które trafią na rynek w najbliższych tygodniach niewiadomą w temacie polskiej obsady głównych ról pozostaje więc już tylko Titanfall 2.

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)