Jak jest "Superhot" po japońsku?

Nie trzeba było długo czekać, aż ktoś przeniesie rozgrywkę Superhot do innego kraju.

Jak jest "Superhot" po japońsku?
Joanna Pamięta - Borkowska

GameTomo to japońskie studio, które pracuje nad kontynuacją strzelanki Superhot pod roboczą nazwą Superhot JP. Pomagać im w tym będzie ekipa z Superhot Team. Akcja toczyć się ma w japońskich realiach - nie zabraknie barów karaoke i zamków samurajów. Dostaniemy od 15 do 18 nowych poziomów, dodatkowo do 4 plansz, które mają zapewnić nieskończoną rozgrywkę. Eliminacji będziemy dokonywać za pomocą standardowej dostępnej w oryginale broni, ale GameTomo urozmaici arsenał m.in. o łuk.

Gra została bardzo ciepło przyjęta nie tylko w Polygamii (jej recenzję autorstwa Pawła Olszewskiego możecie przeczytać tutaj). Dostała nagrodę w kategorii "Najlepsza gra VR/AR" podczas tegorocznego plebiscytu Game Developers Choice Awards.

Obraz

Kontynuacja Superhot planowana jest w wersji na PC oraz PS4, na razie nie wiadomo nic o VR, ale biorąc pod uwagę niezwykłą popularność tej wersji, jest ona więcej niż pewna. Mimo że Superhot JP ma być oddzielną produkcją, jej cena ma nie dobiegać od tej, jaką zazwyczaj mają DLC. Tytuł na pewno pojawi się w Japonii, ale GameTomo twierdzi, że wersja na rynek zachodni jest bardzo prawdopodobna.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościsuperhotstrzelanka

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (4)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.