Jak jest "Superhot" po japońsku?

Jak jest "Superhot" po japońsku?14.05.2018 15:13
Jak jest "Superhot" po japońsku?
Joanna Pamięta - Borkowska

Nie trzeba było długo czekać, aż ktoś przeniesie rozgrywkę Superhot do innego kraju.

GameTomo to japońskie studio, które pracuje nad kontynuacją strzelanki Superhot pod roboczą nazwą Superhot JP. Pomagać im w tym będzie ekipa z Superhot Team. Akcja toczyć się ma w japońskich realiach - nie zabraknie barów karaoke i zamków samurajów. Dostaniemy od 15 do 18 nowych poziomów, dodatkowo do 4 plansz, które mają zapewnić nieskończoną rozgrywkę. Eliminacji będziemy dokonywać za pomocą standardowej dostępnej w oryginale broni, ale GameTomo urozmaici arsenał m.in. o łuk.

Gra została bardzo ciepło przyjęta nie tylko w Polygamii (jej recenzję autorstwa Pawła Olszewskiego możecie przeczytać tutaj). Dostała nagrodę w kategorii "Najlepsza gra VR/AR" podczas tegorocznego plebiscytu Game Developers Choice Awards.

325533208664158834

Kontynuacja Superhot planowana jest w wersji na PC oraz PS4, na razie nie wiadomo nic o VR, ale biorąc pod uwagę niezwykłą popularność tej wersji, jest ona więcej niż pewna. Mimo że Superhot JP ma być oddzielną produkcją, jej cena ma nie dobiegać od tej, jaką zazwyczaj mają DLC. Tytuł na pewno pojawi się w Japonii, ale GameTomo twierdzi, że wersja na rynek zachodni jest bardzo prawdopodobna.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)