Insignis Media wyda 3 książki z uniwersum Dragon Age

Insignis Media wyda 3 książki z uniwersum Dragon Age

Insignis Media wyda 3 książki z uniwersum Dragon Age
Łukasz Jarkiewicz
22.08.2019 15:30

W tym jedną świeżutką.

Sytuacja z kolejną częścią flagowej serii Bioware stoi pod znakiem zapytania. A jakiś czas temu dowiedzieliśmy się o wstrzymaniu prac. Na szczęście są jeszcze książki, które mogą nieco osłodzić życie fanów w oczekiwaniu na kontynuację.

Wydawnictwo Insignis Media wyda 18 września trzy książki z uniwersum Dragon Age. Wśród tytułów będzie jedna nowość. „Dragon Age: Cesarstwo masek” autorstwa Petera Weeksa opowiada historię cesarzowej Celena, która musi utrzymać tron w trudnej chwili. Napięta sytuacja pomiędzy magami a templariuszami może doprowadzić do wojny. Nie pomaga również bunt elfów. Wielki Książę Gaspard nieraz bronił królestwo i cesarzowej, lecz trudna sytuacja rodzi pytania na temat nowego przywódcy. Być może przydałby się nowy?

Dragon Age™ Początek - Święte Prochy

Sytuacje komplikuje pokojówka cesarzowej, która wykorzystywała swoją znajomość i pozycję do poprawy sytuacji elfów - wszakże jest powierniczką, szpiegiem i kochanką Celene. Trudna sytuacja zmusi jednak kobiety do podjęcia trudnych decyzji.

Poza książką „Cesarstwo masek” zostaną wydane jeszcze „Utracony Tron” i „Powołanie” pióra Davida Gaidera. W obydwu przypadkach mamy do czynienia z preqeulem gry Dragon Age: Początek - przy okazji dołączyłem stary jak świat zwiastun. Przypominam, że wydanie zaplanowano na 18 września.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)