Informacja prasowa: Demo IL-2 Sturmovik: Birds of Prey na Xbox360 już w środę!

Informacja prasowa: Demo IL-2 Sturmovik: Birds of Prey na Xbox360 już w środę!27.07.2009 16:04
Informacja prasowa: Demo IL-2 Sturmovik: Birds of Prey na Xbox360 już w środę!
marcindmjqtx

Cenega poinformowała, że demo IL-2 Sturmovik: Birds of Prey pojawi się w środę na Rynku Xbox LIVE. Jeśli wciąż Wam mało latania na konsolach (mi na pewno), to koniecznie trzeba sprawdzić. Będzie szansa odpocząć trochę od współczesnych myśliwców i posłuchania muzyki Jeremy'ego Soule'a.

27.06.2009, Warszawa - Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z wielką przyjemnością informuje, że już w środę na Xbox LIVE Marketplace pojawi się demo gry IL-2 Sturmovik: Birds of Prey.

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey pozwoli nam dostosować poziom trudności do naszych umiejętności. W trybie zręcznościowym z łatwością przejmiemy kontrolę nad samolotami, tak aby czerpać prawdziwą przyjemność z latania, natomiast tryb symulacyjny będzie od nas wymagał większego treningu i umiejętności. W grze czeka na nas ponad 50 zróżnicowanych misji, w których zasiądziemy za sterami prawdziwych myśliwców i bombowców wyjętych prosto z czasów II Wojny Światowej! Rozgrywka będzie prowadzona m. in. na terenach Zjednoczonego Królestwa, Stalingradu czy Berlina!

Grafika gry dopracowana jest do najmniejszego szczegółu! Wprawi nas w podziw bardzo zróżnicowany świat! Zaawansowany system uszkodzeń pokazuje na bieżąco dziury po kulach w poszyciu naszego samolotu. W powietrzu walczą naraz dziesiątki samolotów, gra generuje również bardzo realistyczne krajobrazy, a na ziemi pod nami cały czas toczy się akcja. Muzyka tej rewelacyjnej produkcji została skomponowana przez znanego w świecie graczy muzyka Jeremy'ego Soule'a.

Cechy charakterystyczne:

- kolejna część realistycznego symulatora lotu teraz na konsole nowej generacji,

- elastyczne tryby rozgrywki do wyboru od zręcznościowego po szczegółową symulację,

- ponad 50 zróżnicowanych misji,

- odwzorowane do granic możliwości samoloty z czasów II Wojny Światowej,

- autentyczne wydarzenia rozgrywające się między innymi na terenach Zjednoczonego Królestwa, Stalingradu, Berlina, Sycylii,

- powalająca grafika, szczegółowe otoczenie,

- bardzo realistyczny system zniszczeń,

- muzyka skomponowana przez Jeremy'ego Soule'a.

327083913552816407
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)