Po sieci krąży waga Cyberpunka 2077 na PS4 i data pre‑launchu

cyberpunk 2077
cyberpunk 2077
Źródło zdjęć: © CD Projekt RED

26.11.2020 13:19, aktual.: 02.03.2022 14:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie będziemy tu budować napięcia – krótka odpowiedź brzmi: nieco ponad 71 GB. Ale informacji jest więcej.

"Cyberpunk 2077" wylądował na serwerach Sony. Na Twitterze pojawiła się rozsądnie brzmiąca informacja o tym, że w dniu premiery należy szykować się na ściągnięcie ponad 71 GB danych. Na tym pobieranie się jednak nie skończy. Nie od dziś wiadomo bowiem, że CD Projekt Red szykuje premierową łatkę. Ile patch będzie ważył? Tego nie wiemy.

Przy okazji dowiedzieliśmy się również, że pobieranie można rozpocząć na dwa dni przed premierą, czyli 8 grudnia. Ale tytułowy napis "Cyberpunk 2077" zobaczymy dopiero 10 grudnia. Z kolei z różnych informacji w sieci wynika, że grę odpalimy gdzieś miedzy 24 i 1 w nocy.

Warto przy tym dodać, że waga gry dotyczy wyłącznie konsoli PlayStation 4. Adam Kiciński, prezes CD Projekt Red zapewnia, że "Cyberpunk 2077" będzie na urządzeniach 8 generacji wyglądał świetnie.

"Opublikowaliśmy gameplay z PS4 i PS5, więc sami mogliście zobaczyć różnicę w jakości wizualnej. PS5 wygląda wspaniale; PS4 bardzo dobrze. Mieliśmy te trzy ostatnie, dodatkowe tygodnie, w trakcie których osiągnęliśmy wiele. Więc uważamy, że gra działa wspaniale na wszystkich platformach. Oczywiście na tyle, na ile pozwalają możliwości danej platformy" – zapewnia Kiciński.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)