IL-2 Sturmovik: Birds of Prey - pecetowy symulator na konsolach

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey - pecetowy symulator na konsolach20.05.2009 20:04
IL-2 Sturmovik: Birds of Prey - pecetowy symulator na konsolach
marcindmjqtx

Cenega mocno mnie zaskoczyła podesłaną informacją prasową. Okazuje się, że kolejna odsłona symulatora lotniczego IL-2 kojarzonego dotąd wyłącznie z pecetami ukaże się także na Xboksie 360 i PS3. Zapowiada się niezwykle interesująca gra, bo autorzy zapowiadają naprawdę masę ciekawych rozwiązań. Poza samolotami z II wojny światowej polatać będzie można także prototypami z tamtego okresu, które nie weszły do produkcji. Każdą maszynę będzie sobie można pomalować według własnego widzimisię (bardzo lubię takie zabawy). Ciekawie brzmi także możliwość wsparcia przez wojska lądowe (obrona przeciwlotnicza?) i ponad 50 misji do wylatania. Dla ludzi nie przepadających za symulacją będzie też bardziej zręcznościowy model latania. Jestem zainteresowany i chętnię sprawdzę IL-2 Sturmovik: Birds of Prey, niestety nie wiem kiedy, bo daty wydania jeszcze nie znamy.

20.05.2009, Warszawa - Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii z wielką dumą i przyjemnością informuje, że do planu wydawniczego wleciał właśnie rewolucyjny symulator lotniczy - IL-2 Sturmovik: Birds of Prey!

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey to kolejna część kultowego symulatora lotniczego, tym razem zaadaptowana na konsole Xbox360 i PS3!

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey pozwoli nam dostosować poziom trudności do naszych umiejętności. W trybie zręcznościowym z łatwością przejmiemy kontrolę nad samolotami, tak aby czerpać prawdziwą przyjemność z latania, natomiast tryb symulacyjny będzie od nas wymagał większego treningu i umiejętności. W grze czeka na nas ponad 50 zróżnicowanych misji, w których zasiądziemy za sterami prawdziwych myśliwców i bombowców wyjętych prosto z czasów II Wojny Światowej! Rozgrywka będzie prowadzona m. in. na terenach Zjednoczonego Królestwa, Stalingradu czy Berlina!

Każdy samolot można przemalować według własnego upodobania i uzbroić według potrzeb. Grafika gry dopracowana jest do najmniejszego szczegółu! Wprawi nas w podziw bardzo zróżnicowany świat, a także wojska na lądzie, które udzielą nam wsparcia w trudzie walki. Zaawansowany system uszkodzeń pokazuje na bieżąco dziury po kulach w poszyciu naszego samolotu. W powietrzu walczą naraz setki samolotów, gra generuje również bardzo realistyczne krajobrazy, a na ziemi pod nami cały czas toczy się akcja. Muzyka tej rewelacyjnej produkcji została skomponowana przez znanego w świecie graczy muzyka Jeremy'ego Soule'a.

Cechy charakterystyczne:

- kolejna część realistycznego symulatora lotu teraz na konsole nowej generacji,

- elastyczne tryby rozgrywki do wyboru od zręcznościowego po szczegółową symulację,

- ponad 50 zróżnicowanych misji,

- odwzorowane do granic możliwości samoloty z czasów II Wojny Światowej + ożywione prototypy, które nie trafiły w tamtych czasach do produkcji,

- autentyczne wydarzenia rozgrywające się między innymi na terenach Zjednoczonego Królestwa, Stalingradu, Berlina, Sycylii,

- powalająca grafika, szczegółowe otoczenie,

- bardzo realistyczny system zniszczeń,

- muzyka skomponowana przez Jeremy'ego Soule'a.

327088239289592087
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)