I Am Alive już niedługo?

W internecie pojawiły się dziś informacje o datach premier kilku gier, wydawanych przez Ubisoft w pierwszej połowie bieżącego roku. Największym zaskoczeniem jest datowanie I Am Alive już na pierwszy kwartał, co zostało zresztą potwierdzone przez wydawcę. Jest to o tyle dziwne, że ten tytuł wciąż jest dość sporą niewiadomą. Mam nadzieję, że oznacza to, że już niedługo doczekamy się solidnej dawki informacji o tym dość nietypowym (bo stawiającym gracza naprzeciw destrukcyjnych sił przyrody i ludzkich charakterów, a nie armii nieumarłych) survival-horrorze.

I Am Alive już niedługo?
marcindmjqtx

W marcu możemy spodziewać się premier Tenchu 4, Tom Clancy's HAWX oraz Broken Sword na Wii i Tom Clancy's EndWar na PC. Na drugi kwartał planowana jest premiera Call of Juarez 2: Więzy Krwi, za który odpowiedzialny jest nasz, rodzimy Techland.

Na razie nie słychać nic o sequelu Assassin's Creed. No, może poza przewidywaniami chyba najczęściej cytowanego analityka branży - Michaela Pachtera. Sugeruje on, że zarówno kontynuacja przygód Altaira, jak i długo odwlekany powrót Sama Fishera w Splinter Cell: Conviction, pojawią się na rynku w roku fiskalnym 2010. Oznaczałoby to, że najwcześniej dostaniemy je w kwietniu 2009, a najpóźniej w marcu 2010.

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.