Horizon Zero Dawn za darmo do soboty. Ale Play At Home dorzuca kolejne gratisy

Horizon Zero Dawn za darmo do soboty. Ale Play At Home dorzuca kolejne gratisy

Horizon Zero Dawn
Horizon Zero Dawn
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.05.2021 11:43

Akcja Sony Play At Home, która namawia graczy do pozostania w domach w dobie pandemii, trwa. Cały czas możecie pobierać "Horizon Zero Dawn" bez dodatkowych opłat. Na tym jednak nie koniec atrakcji.

Dostępność "Horizon Zero Dawn" w ramach akcji Play At Home skończy się 15 maja o godzinie 5 rano. Warto się zatem spieszyć. Zwłaszcza że gra oferowana jest w edycji ze wszystkimi dodatkami: zarówno kosmetycznymi, jak i fabularnym rozszerzeniem "The Frozen Wilds".

Sony nie zamierza z akcji Play at Home rezygnować. Jej kolejna i ostatnia zarazem odsłona rozpocznie się 17 maja. Nie jest co prawda tak atrakcyjna, jak w poprzednich miesiącach, ale i tak warto rzucić okiem na ofertę. A ta skierowana jest głównie do miłośników ośmiu gier: "Rocket League", "NBA 2K21", "Warframe", "Call of Duty: Warzone", "Brawlhalla", "Destruction AllStars", "MLB The Show 21", "Rogue Company" oraz "World of Tanks/World of Warships".

Do każdej z nich możecie liczyć na dodatkowe elementy kosmetyczne, darmowe okresy kont premium, specjalny ekwipunek, wirtualną walutę lub premie zwiększające zdobywane doświadczenie.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)