Horizon Zero Dawn i Forbidden West to nie koniec serii. Horizon 3 powstanie

Horizon Zero Dawn i Forbidden West to nie koniec serii. Horizon 3 powstanie

Horizon Forbidden West - tryb fotograficzny
Horizon Forbidden West - tryb fotograficzny
Źródło zdjęć: © Materiały WP
15.04.2022 12:01

Studio Guerrilla Games zdołało wykreować interesujące uniwersum, które przyciąga wielu graczy. Wszystko wskazuje na to, że Horizon Zero Dawn i najnowsze Horizon Forbidden West to nie koniec tej serii.

Za nami premiera Horizon Forbidden West. Twórcy mogą ogłosić sukces, bowiem dzieło zostało ciepło przyjęte. Jest to naturalna kontynuacja pierwszej części gry, która rozwija szereg elementów - od zupełnie nowych mechanik, po nowe frakcje, wyzwania i maszyny.

Nie chcąc wnikać w konkretne zagadnienia fabularne, wszystko wskazuje na to, że doczekamy się kontynuacji. By potwierdzić te założenia, warto przytoczyć wypowiedź reżysera gry. Mathijs de Jonge zabrał głos na łamach vg247.com, gdzie skomentował zakończenie fabularne Horizon Forbidden West. W dalszej części artykułu występują spoilery.

Horizon to tak naprawdę tajemnica; każda z naszych historii polegała na odkrywaniu tajemnic zarówno w starym świecie, jak i we współczesności, w której toczy się akcja gry. Rzeczywiście, jest mnóstwo historii, z których możemy czerpać, aby rozwijać nowe wątki fabularne i tworzyć nowe tajemnice na podstawie tego, co już ustaliliśmy. I rzeczywiście, ta gra (Horizon Fobidden West - przyp. red.) kończy się kolejnym dużym cliffhangerem, w którym po raz kolejny kreujemy pewne rzeczy pod nową grę.

Mathijs de JongeMathijs de Jonge Game Director, Guerrilla Games

Przypomnijmy, że zanim pojawił się Horizon Forbidden West, to do rąk graczy trafiło DLC - Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds. Internauci spekulują, czy (albo - kiedy) pojawi się pełnoprawny dodatek do najnowszej części. Nadzieje rozpala nagranie internauty o pseudonimie JorRaptor, który znalazł interesujące poszlaki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)