Battlefield 2042 nie poddaje się. Nadciąga potężna aktualizacja

Battlefield 2042 nie poddaje się. Nadciąga potężna aktualizacja

Battlefield 2042
Battlefield 2042
Źródło zdjęć: © Steam
14.04.2022 13:21

Battlefield 2042 nie cieszy się dużym zainteresowaniem, jednak Electronic Arts nadal chce ratować ten tytuł. Już wkrótce pojawi się niezwykle duża aktualizacja, oferująca kilkaset poprawek do tej nieudanej produkcji.

Tak źle z Battlefield 2042 jeszcze nie było. Zainteresowanie graczy mówi wszystko. Niedawno padł niechlubny rekord. Według SteamCharts 11 kwietnia po raz pierwszy w historii liczba aktywnych graczy spadła poniżej tysiąca. Obecnie nie jest lepiej.

Tak źle jeszcze nie było
Tak źle jeszcze nie było

Twórcy chcą zmienić ten stan rzeczy poprzez odpowiednie aktualizacje, które powinny przyciągnąć graczy. W najbliższym czasie pojawi się duża łatka do Battlefield 2042. Kevin Johnson, community manager, poinformował na łamach mediów społecznościowych, że nadchodząca aktualizacja zawiera ponad 400 usprawnień.

Na chwilę obecną nie znamy kompletnej listy zmian, jednak potwierdzono, że poprawiony zostanie balans pojazdów, czy system zdobywania punktów za akcje drużynowe. Nie znamy konkretnej też konkretnej daty, jednak wspomniany Kevin Johnson zapewnia, że aktualizacja 4.0 trafi do rąk graczy "w przyszłym tygodniu".

Czas pokaże, czy wysiłek twórców przełoży się na frekwencję w grze. Według nieoficjalnych informacji firma już teraz rozpoczęła prace nad kolejną częścią tej serii. Ma to być bardziej "klasyczna" wersja Battlefielda, a "cenne wnioski" pomogą w procesie produkcji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)