Hogwarts Legacy 2 w drodze? Twórcy ruszają z nowym projektem

Hogwarts Legacy: ostateczne wymagania na PC
Hogwarts Legacy: ostateczne wymagania na PC
Źródło zdjęć: © YouTube

08.05.2023 09:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kolosalny sukces Hogwarts Legacy może zaowocować nowymi projektami. Czy Avalanche Software pracuje nad sequelem albo DLC? Nie jest to wcale wykluczone, jeśli uwzględnimy tajemnicze ogłoszenie o pracę.

Temat Hogwarts Legacy ponownie powraca, a to za sprawą swojej drugiej premiery. Przypomnijmy, że czarodziejska gra od Avalanche Software ujrzała światło dzienne 7 lutego 2023 r. na PC i konsolach aktualnej generacji, zaś 5 maja tytuł trafił na old geny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co ciekawe, Dziedzictwo Hogwartu radzi sobie całkiem nieźle na leciwym już PS4. Decyzja o przełożeniu premiery okazała się więc słuszna i dała twórcom cenny czas, by zrobić ostatnie szlify. Jednak Avalanche Software nie zatrzymuje się i nie jest wcale wykluczone, że ruszają prace nad nowym projektem.

Tajemnicza oferta pracy
Tajemnicza oferta pracy© Gamerant

Hogwarts Legacy 2? A może DLC?

Serwis GameRant zauważył tajemnicze ogłoszenie, z którego wynika, że Avalanche Software chce pozyskać inżyniera oprogramowania. W ofercie możemy przeczytać, że potrzeba pracownika do "niezapowiedzianego tytułu AAA na konsole". W zasadzie to mogliśmy przeczytać, bowiem treść ogłoszenia została później zmieniona i usunięto wzmiankę o nowym projekcie.

Renesans uniwersum Harry'ego Pottera

Patrząc na sukces Hogwarts Legacy, to potencjalna kontynuacja (bądź DLC) nie byłaby zaskoczeniem, jednakże to pozostaje w sferze domysłów, bo oficjalnych informacji brakuje. Wiemy natomiast, że uniwersum Harry'ego Pottera doczeka się serialowej adaptacji, a jakby tego było mało, to niedawno ujawniono kolejną grę: Harry Potter: Quidditch Champions.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)