Hermionę zagra czarnoskóra aktorka? Serialowy Harry Potter z wieloma zmianami

Reboot Harry'ego Pottera z ogromną zmianą w obsadzie [plotka]
Reboot Harry'ego Pottera z ogromną zmianą w obsadzie [plotka]
Źródło zdjęć: © YouTube

17.04.2023 09:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Reboot Harry'ego Pottera został oficjalnie potwierdzony. Magiczne uniwersum powróci w formie serialu, a fani powinni pomału oswajać się z istotnymi zmianami. Niewykluczone, że obsadę czekają gruntowne zmiany.

Nie samym Hogwarts Legacy człowiek żyje. Warner Bros. Discovery oficjalnie potwierdziło coś, co jeszcze nie tak dawno miało status branżowych plotek. Uniwersum Harry'ego Pottera powróci i to w pełnej krasie. Platforma Max stworzy serial oparty na wszystkich książkach autorstwa J.K. Rowling.

Sama twórczyni uniwersum zostanie producentką wykonawczą nadchodzącego serialu. Trudno jest mówić o szczegółach i niuansach tej produkcji, bowiem informacji jest jak na lekarstwo. Jednak coraz więcej poszlak wskazuje na to, że widzowie uświadczą kilku istotnych zmian; nowe podejście do doboru obsady otworzy furtkę "kolorowym aktorom".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarnoskóra Hermiona? Czemu nie!

Pewno światło na całą sprawę rzuca Jeff Sneider, który w najnowszym odcinku podcastu The Hot Mic stwierdził, że podjęto wiele działań, by serial Harry Potter otrzymał bardziej zróżnicowaną etnicznie obsadę. W swojej wypowiedzi skupił się na postaci Hermiony; ta ma duży potencjał, jeśli chodzi o nową aktorkę i równie dobrze mogłaby być tym razem czarnoskóra.

Fani jak zwykle podzieleni

Już same doniesienia na ten temat podzieliły mocno widzów. Niektórzy są tak bardzo przyzwyczajeni do filmowej Hermiony, że trudno im sobie wyobrazić "inną wersję". Przypomnijmy, że czarnoskóra Hermiona nie jest w zasadzie czymś nowym – kłania się sztuka teatralna z 2016 r. pod tytułem "Harry Potter and the Cursed Child".

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)