Hej, wygląda na to, że Xenoblade Chronicles 2 naprawdę ukaże się w tym roku

Strona głównaHej, wygląda na to, że Xenoblade Chronicles 2 naprawdę ukaże się w tym roku
11.07.2017 13:57
Hej, wygląda na to, że Xenoblade Chronicles 2 naprawdę ukaże się w tym roku
Adam Piechota
Adam Piechota

Monolith Soft tłumaczy, dlaczego produkcja kolejnego molocha poszła tym razem nieco szybciej.

bEEeeZAR

Ten wpis jest radosny przede wszystkim z jednego powodu - od momentu zapowiedzi Xenoblade Chronicles 2 (TRZECIEJ części hitowej serii Monolith Soft) nikt nie ufał, że gra ukaże się w 2017 roku. Deweloper jest znany z tego, że nad swoimi grami dłubie bardzo długo. A tutaj zapowiedź gigantycznego RPG-a właściwie znikąd i od razu potwierdzenie, że załapie się na ten sam okres, co Super Mario Odyssey. Za długo obserwujemy tę branżę, by ufać podobnym informacjom.

Xenoblade Chronicles 2 - E3 2017 Trailer (Nintendo Switch)

Dlatego gdy szef studia, Tetsuya Takahashi, tłumaczy spokojnie całą sytuację, czuję, jak ktoś rozpędza pociąg hype'u wśród właścicieli Switcha. W rozmowie z Time mówi:

bEEeeZAT

To wspaniała wiadomość, mieć potwierdzenie, że taki tytuł nie zaliczy obsuwy. Żadna platforma nie cierpi na większej liczbie hitów AAA na wyłączność, szczególnie taka, która nadal raczkuje. Gdyby Xenoblade 2 na skali jakości ustawił się bliżej fantastycznej "jedynki", mówilibyśmy o przeboju na miarę Breath of the Wild lub hydraulikowej Odysei. Trzy produkcje z etykietką "trzeba" na Polygamii w pierwszym roku życia Switcha? Nie miałbym nic przeciw. Na razie jednak, tradycyjnie, ostudzę własny entuzjazm. Wciąż nie grałem w nowe Mario, nawet jeśli wygląda obłędnie.

Xenoblade Chronicles 2 - Demonstration - Nintendo E3 2017

A zatem tak - Xenoblade Chronicles 2 nadal w 2017 roku. To wystarczająca wiadomość, by choć trochę rozchmurzyć ten brzydki dzień.

Adam Piechota

bEEeeZBP