Harley Quinn i jej ekipa znów sieją zamęt. Mamy nowy zwiastun

Harley Quinn i jej ekipa znów sieją zamęt. Mamy nowy zwiastun

Suicide Squad: Kill the Justice League
Suicide Squad: Kill the Justice League
17.10.2021 09:31

W tytule gry Suicide Squad: Kill the Justice League zawarte jest wszystko. Ekipa komiksowych wykolejeńców musi zewrzeć szeregi i pokonać Ligę Sprawiedliwości. Na czele z Supermanem.

Suicide Squad: Kill the Justice League to druga growa propozycja od Warner Bros. prezentowana podczas DC Fandome. I to kolejny kooperacyjny akcyjniak, który pozwoli nam wcielić się w jedną z komiksowych postaci. Do wyboru dostaniemy Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang lub King Shark.

Jak już wspomniałem, cel gry zawarto w tytule. Mamy zlikwidować Ligę Sprawiedliwości. A tą steruje Brainiac, przez co Superman, Wonder Woman, Green Lantern oraz Flash przeszli na "ciemną stronę mocy".

Twórcy stawiają na klimat znany z dotychczasowych kinowych adaptacji Suicide Squad. Ma być zatem dużo czarnego humoru i czerstwych żartów. Z niektórych fragmentów można również wywnioskować, że gra będzie przeznaczona dla pełnoletnich odbiorców.

Suicide Squad: Kill the Justice League podobnie, jak Gotham Knights nie ma konkretnej daty premiery, ale ma się ukazać w bliżej niesprecyzowanym, przyszłym roku. Warto jednak dodać, że tytuł będzie przeznaczony na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S oraz pecety. Stara generacja obejdzie się smakiem.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)