Halo Infinite. Świat zachwycony hitem Microsoftu

Halo Infinite. Świat zachwycony hitem Microsoftu

Halo Infinite
Halo Infinite
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl
06.12.2021 14:21

Powrót Master Chiefa i serii Halo twórcy na pewno zaliczą do udanych. Pochwały lecą zewsząd i próżno szukać negatywnych opinii o Halo Infinite.

Kampania fabularna Halo Infinite trafi na konsole Xbox Series X i Xbox One 8 grudnia. I wiele wskazuje na to, że Microsoft ma swoim portfolio kolejny hit. Recenzenci nie mogą się gry nachwalić, a malkontentów trudno z tego tłumu wypatrzeć.

My również w Halo Infinite graliśmy, co z resztą skrzętnie zostało opisane w naszej recenzji. Rewolucji być może za wiele w produkcji nie znajdziecie, ale bawić będziecie się rewelacyjnie.

Naszą opinię już znacie. Co piszą nasze koleżanki i koledzy z branży?

"Halo Infinite to zdecydowanie najlepsza strzelanka 2021 roku" – czytamy na serwisie ppe.pl, które przyznało grze ocenę 9/10.

"Nie uświadczycie tutaj grama rewolucji – to tylko bezpieczne ewolucja z poszanowaniem materiału źródłowego, ale w sumie: po co zmieniać coś, co działa?" – zastanawia się z kolei recenzent z serwisu gry-online.pl i ocenia Halo Infinite na 8/10.

Taką samą notę zalicza gra na portalu Filmweb.pl. "Halo to przede wszystkim ogłuszająca akcja. I to na większą niż dotąd skalę".

Dwa dni przed premierą agregat ocen Metacritic wskazuje ocenę 87, na którą składa się 69 recenzji. To wynik fenomenalny. Teraz nie pozostaje nic tylko czekać na opinie graczy.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)