Zmien skórke
Logo Polygamii

Hades pojawi się w grudniu na Steamie we wczesnym dostępie

A roczna wyłączność Epica przepadnie.

Nowa produkcja od studia Supergiant Games była całkiem smaczną przekąską dla graczy w sklepie Epica – mowa tu przecież o deweloperach, którzy stworzyli takie gry jak Bastion, Transistor czy Pyre. Tytuł trafił na wyłączność platformy 6 grudnia 2018 roku. Zadebiutował jako wczesny dostęp, który przez miesiące rozwinął produkcję na tyle, że studio mówi o podwojeniu zawartości.

Zwolennicy Steama musieli obejść się smakiem lub poczekać rok na wygaśnięcie umowy. Cóż, do premiery, która odbędzie się 10 grudnia, jest już znacznie bliżej. Mimo wszystko Hades dalej pozostanie na etapie wczesnego dostępu. W planach twórców jest wypuszczanie dużych aktualizacji w odstępach ośmiu tygodni. Pomiędzy nimi mają pojawiać się mniejsze łatki. Studio wyjaśnia powód udostępnienia takiej wersji słowami:

Zaprojektowaliśmy grę we wczesnym dostępie od podstaw. Naszym najważniejszym celem było sprawdzenie, czy możemy stworzyć coś wspaniałego wspólnie z naszą społecznością. Grę, która byłaby zgodna z naszymi wartościami dotyczącymi projektowania, budowania świata, opowiadania historii oraz mogącą ewoluować dzięki informacjom zwrotnym, które pojawiłyby się na naszej drodze.

Co może oznaczać, że deweloperzy chcą poznać opinię graczy, którzy oczekiwali tytułu na platformie Gabena. Mimo wszystko studio dodaje, że w momencie uruchomienia Hadesa na Steamie jego struktura będzie w większości kompletna.

Hades jest już dostępne na liście życzeń, ale nie podano jeszcze ceny. W przypadku Epica należy przelać 89,99 złotych. W tej chwili dostępny jest rabat, więc niezależną perełkę można dorwać za 76,49 złotych. Jestem ciekaw kwoty, którą przyjdzie zapłacić za jedną z pierwszych gier po wygaśnięciu wyłączności u Gabena. Konkurencyjne ceny? Zobaczymy.

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
DontBeSoRambo
Użytkownik

Czy ktoś jeszcze ma dosyć wpisów na temat która gra będzie gdzie do kupienia?

Jakoś mi się to przejadło i nie wiem czy tylko mnie to nie obchodzi czy wszystkich innych tez?

Popularne wpisy

Popularne Gry