Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Risk of Rain 2 z zaskoczenia ukazało się we wczesnym dostępie

Strona głównaRisk of Rain 2 z zaskoczenia ukazało się we wczesnym dostępie
29.03.2019 11:00
Risk of Rain 2 z zaskoczenia ukazało się we wczesnym dostępieRisk of Rain 2 z zaskoczenia ukazało się we wczesnym dostępie
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bDmXVnDW

W odróżnieniu od zapowiedzi Borderlands 3, tę informację z konferencji Gearboksa można uznać za zaskakującą.

bDmXVnDp

Głównym punktem programu wczorajszej konferencji Bethesdy było oczywiście Borderlands 3, tym niemniej trochę czasu antenowego otrzymały również indyki. Największą niespodzianką okazało się niespodziewane ogłoszenie premiery Risk of Rain 2 w steamowym wczesnym dostępie. Jak to zwykle bywa z takimi niespodziankami, grać można już od wczoraj, od momentu, gdy na scenie zjawił się Randy Pitchford.

Co zresztą bardzo ucieszyło naszego redakcyjnego eksperta od gry wstępnej, który miło wspomina pierwowzór. Zatem nie zdziwiłbym się gdyby produkcja trafiła na tapet w którymś z przyszłych odcinków. Ciekaw jestem szczególnie, jak temu drugiemu Krzyśkowi przypadnie do gustu odświeżona perspektywa. Oryginał był platformowym roguelikiem przeznaczonym do zabawy ze znajomymi. Przy okazji bardzo trudnym i nawiązującym estetyką do lat 80. zeszłego wieku.

325382354598508508
325382354598574044

Gra poleży we wczesnym dostępie około roku. Obecnie znajdziemy w niej 75 przedmiotów do zdobycia, 6 bossów, 6 klas postaci, a także komplet mechanik. Rozwój gry przyczyni się do podwojenia wymienionych liczb, w produkcji pojawi się też wreszcie fabularne zakończenie, czekają nas także szlify. Jeżeli chodzi o cenę, prawdopodobnie przy okazji wydania pełnej wersji nieco jeszcze podskoczy.

bDmXVnDr

Krzysztof Kempski

bDmXVnEn