GTA 3, Vice City i San Andreas znikają ze sklepów. Gracze oburzeni

GTA 3, Vice City i San Andreas znikają ze sklepów. Gracze oburzeni

GTA San Andreas
GTA San Andreas
Źródło zdjęć: © Steam
11.10.2021 11:54

Rockstar w końcu potwierdził, że niedługo na rynek trafią odświeżone wersje GTA 3, Vice City i San Andreas. Niestety z tą informacją wiąże się wycofanie ze sprzedaży oryginalnych wersji gier. Gracze postanowili wyrazić swoje niezadowolenie.

Prawdopodobnie większość fanów trylogii 3D, czyli GTA 3, GTA Vice City i GTA San Andreas, cieszy się, że gry otrzymają nowe wydanie. Nawet jeśli towarzyszą im pewne obawy odnośnie jakości odświeżonych gier, sam fakt, że Rockstar chce wracać do tych kultowych odsłon serii, jest pozytywny. Niestety inne działania Rockstara tak dobre nie są.

W najbliższym tygodniu ze sprzedaży zostaną wycofane oryginalne wersje trylogii 3D, zarówno na konsolach, jak i na PC. W ich miejsce pojawi się Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition. Premiera odświeżonych wersji gier ma mieć miejsce jeszcze w tym roku. Problem w tym, że gracze chcą dostępu do oryginalnych wersji.

W komentarzach do GTA 3, GTA Vice City oraz GTA San Andreas na Steam można przeczytać liczne apele do graczy, nawołujące do kupowania gier, zanim te zostaną usunięte ze sklepu.

Społeczność zaznacza, że tworzenie modów czy speedrunowanie gier, jest dla nich ważne, a teraz to wszystko przepadnie. Wiadomo przecież, ze nowe odsłony będą zachowywać się inaczej, niż oryginalne wersje sprzed kilkunastu, a nawet sprzed 20 lat - w październiku mijają dwie dekady od premiery GTA 3.

Rockstar zapewnia, ze osoby, które wykupiły już oryginalne wersje gier, nie utracą dostępu do nich. Gracze apelują, by nie pozbawiać ich możliwości kupienia gry. Nie wiadomo, czy gigant ugnie się pod żądaniami tłumów.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)