Gry Netflix tylko w Polsce. Gry dla klientów platformy

Gry Netflix tylko w Polsce. Gry dla klientów platformy

Gry Netflix tylko w Polsce. Gry dla klientów platformy
Źródło zdjęć: © Anadolu Agency via Getty Images | Anadolu Agency
27.08.2021 10:39

Gry Netflix tylko w Polsce. To nietypowe, że światowa korporacja udostępnia nową funkcję wyłącznie w naszym kraju. Tym razem stało się właśnie tak. Netflix testuje usługę dostarczania gier swoim abonentom tylko w Polsce.

O tym, że Netflix ma zamiar wejść w branżę gier, mówiło się od dawna. Nikt nie spodziewał się jednak, że całość pojawi się bez wcześniejszych zapowiedzi. Netflix Games czy też Gry Netflix, to usługa nieco inna niż ma to miejsce w przypadku streamingu seriali.

Tu nie mamy do czynienia ze strumieniowaniem obrazu. Granie na Netflixie polega tak naprawdę na otrzymaniu dostępu do gier. Aktualnie w ofercie Netflixa znajdują się dwie pozycje dostępne na urządzenia z systemem Android - Stranger Things 1984 i Stranger Things 3. Jak czytamy na twitterze polskiego Netflixa - to dopiero wczesny etap rozwoju funkcji i wymaga on włożenia jeszcze sporej ilości pracy.

Gry Netflix są dostępne w ramach opłacanego już abonamentu za usługę streamingu wideo. Póki co gry dostępne są wyłącznie na systemie Android, ale niedługo mają trafić też na iOS.

Teoretycznie można spodziewać się licznych gier związanych z dobrymi serialami własnymi Netflixa. W praktyce trudno ocenić, czy będą to faktycznie udane produkcje, które zadowolą fanów gier, czy raczej będzie to coś skierowanego do szerokiego odbiorcy, co dla bardziej wymagających graczy będzie stanowić zwykły zapychacz czasu.

Do zalet wspomnianych gier można z pewnością zaliczyć brak reklam i zakupów w aplikacji. Nie będą to więc produkcje, które mają na celu wyczyścić nasze konto przez podsuwanie pod nos ofert zakupu przedmiotów premium.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)