Gran Turismo 7. Ruszyła przedsprzedaż, jest też edycja jubileuszowa

Strona głównaGran Turismo 7. Ruszyła przedsprzedaż, jest też edycja jubileuszowa
21.09.2021 16:25
Gran Turismo 7
Gran Turismo 7

Sony bez większych fanfar rozpoczęła sprzedaż jednej z najbardziej wyczekiwanych gier przyszłego roku. Gran Turismo 7 trafi na konsole PS5 i PS4 4 marca.

bEIZdkhx

Dotychczas nierozwikłaną zagadką była aktualizacja gry z konsoli PlayStation 4 na PlayStation 5. Jeżeli zdecydujecie się na zakup pierwszej z nich, a potem przesiądziecie się na PS5, czeka was dopłata w wysokości 40 zł.

Na długoletnich fanów serii czeka również wydanie jubileuszowe, przygotowane z okazji 25-lecia Gran Turismo. Za gustowny steelbook trzeba będzie zapłacić 429 zł.

Gran Turismo 7. Wydanie jubileuszowe
Gran Turismo 7. Wydanie jubileuszowe

Zamówienia można składać od ręki za pomocą oficjalnej strony gry.

bEIZdkhz

A czego możemy spodziewać się po samym Gran Turismo 7? Samochodów, samochodów i jeszcze raz samochodów. Tych ma w grze znaleźć się cała masa, choć oficjalna liczba nie jest znana.

Do tego w Gran Turismo 7 znajdziemy ponad 2500 lokalizacji znajdujących się w 43 krajach, które możemy wykorzystać do fotografowania swojego auta.

Gran Turismo 7. Pierwszy rzut oka na tryb kariery
Gran Turismo 7. Pierwszy rzut oka na tryb kariery
bEIZdkhF

Warto również dodać, że różnice między Gran Turismo 7 na PlayStation 4 a PlayStation 5 mają ograniczyć się jedynie do szybkości ładowania i niewielkich zmian w oprawie wizualnej.

Udostępnij:
bEIZdkiv