Gran Turismo 5 latem?

Gran Turismo 5 latem?

Gran Turismo 5 latem?
marcindmjqtx
12.12.2009 15:44, aktualizacja: 11.01.2016 17:33

Destructoid donosi, że na krótkiej prezentacji jaka niedawno odbyła się w Stanach jeden z pracowników SCEA Chris Hinojosa-Miranda wskazał na "lato 2010" jako datę premiery w Stanach Zjednoczonych.

Przypomnę, że Gran Turismo 5 ma mieć premierę w Japonii w marcu 2010 roku, ale mało kto spodziewał się dokładnie takiego terminu również u nas. Powód? SCE ma już kilka silnych tytułów, które na pewno napędzą sprzedaż PS3. Heavy Rain planowo ma się ukazać w okolicach lutego, a God of War 3 w marcu. Trzeba pamiętać, że potencjalnego klienta może być nie stać kupić w tak krótkim czasie kilku znaczących tytułów, a i samo Sony na pewno nie chce zbyt szybko wyzbywać się wszystkich hitów i zostawić sobie coś na końcówkę roku.

Na razie reprezentant SCEA nie chciał zdradzać żadnych szczegółów odnośnie DLC, choć przyznał, że rozważają jego produkcje. Jeśli zaś chodzi o różnice pomiędzy wydaniami - japońskim i zachodnim to dowiedzieliśmy się jedynie, że na razie nie jest nawet znana pełna lista rzeczy dostępnych w grze. Więcej szczegółów zapewne poznamy bliżej premiery, a na pocieszenie dostaniemy coś na kształt dema w przyszłym tygodniu.

326970088228219159
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)