Gra na poranek: Redder

Czytelnicy w listach często pytają się mnie, czy mam w zanadrzu jakąś grę dobrą na kaca. Zazwyczaj ze smutkiem kręciłem głową i bezradnie rozkładałem ręce. To znaczy rozkładałbym, gdybym tylko otrzymywał tego rodzaju listy. Westchnienie. Ale odkąd trafiłem na Reddera przynajmniej jestem przygotowany na ewentualną korespondencję.

Gra na poranek: Redder
marcindmjqtx

18.03.2010 | aktual.: 08.01.2016 13:56

Głównym bohaterem Reddera jest bezimienny kosmonauta, który przemierza labirynty równie nienazwanej planety w poszukiwaniu kryształów. Po drodze musi omijać różnego rodzaju przeszkody, złe roboty, przeskakiwać nad przepaściami, a także kombinować w którym miejscu przełączyć jaką dźwignię. Wszystko przy akompaniamencie spokojnej usypiającej muzyki, która idealnie podkreśla wyobcowanie tajemniczego i odludnego miejsca.

Redder jest więc grą w której można się zgubić, im głębiej, tym zręczność gracza wystawiana jest na większe próby. Co jakiś czas rozstawione są stacje umożliwiające automatyczny zapis gry, ale nie oznacza to, że jest łatwo. Kryształów do odnalezienia jest kilkadziesiąt i pisząc te słowa nadal nie zebrałem jeszcze wszystkich.

Anna Anthropy to już uznana marka, swego czasu świetnie bawiłem się przy Mighty Jill Off. Redder jest jej największym i najbardziej pracochłonnym projektem, co oznacza, że powinien Wam dostarczyć godzinę, dwie, dobrej zabawy.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.