Gra na poranek: Home Sheep Home

Gra na poranek: Home Sheep Home24.04.2010 09:41
Gra na poranek: Home Sheep Home
marcindmjqtx

Home Sheep Home od dawna znajdował się na mojej liście "gier do wspomnienia w porannym cyklu", ale ciągle coś innego wpadało mi w ręce. Ale skoro już grę zaczęli mi w mailach polecać czytelnicy, to znak, że czas nadszedł najwyższy.

Home Sheep Home to nie za trudna, nie za łatwa, gra logiczna stworzona na reklamowe potrzeby animowanej bajki znanej u nas jako "Baranek Shaun". Jeśli jakimś cudem jeszcze nie widzieliście żadnego odcinka, to polecam serdecznie. To jedna z tych pozycji, która na serio bawi wszystkich: małych, dużych, starych, młodych itd. Twórcą przygód Shauna i jego stada jest Nick Park z Aardman Animation, znany wszystkim m.in. dzięki perypetiom Wallace'a i Gromita.

W HSH zadaniem gracza jest pokierowanie trójką bohaterów animacji do znaku znajdującego się na końcu każdego etapu. Każda z owiec jest inna: Shirley jest silna, ale mało zwinna, Timmy słaby, ale może wejść w różne szczeliny, a Shaun skacze najwyżej. Korzystając z ich uzupełniających się umiejętności gracz pokonuje kolejne przeszkody. Zadania nie są przesadnie trudne, ale wymagają zastanowienia się, co należy zrobić którą owcą. O ile oczywiście wyłączy się podpowiedzi.

Kiedyś, gdy miałem jeszcze dostęp do telewizji kablowej, "Baranek Shaun" był emitowany akurat przed moim wyjściem z domu i potrafił mi załadować akumulatory na cały dzień. Home Sheep Home jest przyjemną grą samą w sobie, ale hej, to w końcu Baranek Shaun!

327102874608101655
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)