Gothic Remake. Zwiastun prezentujący Starą Kopalnię

Gothic Remake. Zwiastun prezentujący Starą Kopalnię

Gothic Remake - zwiastun. Stara Kopalnia w nowym wydaniu
Gothic Remake - zwiastun. Stara Kopalnia w nowym wydaniu
Źródło zdjęć: © YouTube
13.08.2022 13:49, aktualizacja: 13.08.2022 14:12

Gothic Remake to projekt, na który Polscy gracze spoglądają ze szczególną uwagą. Klasyczny Gothic zyskał u nas ogromną popularność. THQ Nordic opublikowało właśnie nowy zwiastun, w którym zaprezentowano jedną z kluczowych lokacji - Starą Kopalnię.

Gothic Remake jest grą, na którą czekamy dość długo i najpewniej jeszcze trochę poczekamy. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona, a od udostępnienia grywalnego teasera minęły już blisko trzy lata. Wiemy jednak, że projekt ciągle jest rozwijany. Do sieci trafił nowy, klimatyczny zwiastun. Możemy zobaczyć w nim Starą Kopalnię w nowym wydaniu.

Zwiastun, który trafił na kanał THQ Nordic to nieco ponad dwuminutowy film, w którym możemy zobaczyć odświeżoną wersję Starej Kopalni. Ciemna, ponura lokacja, w której możemy obserwować ciężką pracę kopaczy, a nawet orka, który został zaprzęgnięty do obsługi maszyn.

Najciekawsze czeka na nas jednak głęboko na dnie kopalni. Widzimy tam dwóch kopaczy, którzy eksplorują jej opustoszałe korytarze. Kto grał w pierwszego Gothica, ten wie, czego w tym miejscu można się spodziewać. Na zwiastunie zobaczyliśmy też pełzacze w akcji. Warto przypomnieć, że grafiki koncepcyjne pełzaczy zostały zaprezentowane w grudniu 2021 roku.

THQ Nordic w ostatnim czasie wyraźnie stawia na markę Gothic. Pod koniec zeszłego roku poszukiwany był pracownik na posadę menedżera społeczności. Niedawno ogłoszony został konkurs na zrzuty ekranu, które będą wyświetlane na karcie Steam dwóch pierwszych odsłon najpopularniejszej serii stworzonej przez Piranha Bytes.

Jakie są wasze wrażenia po obejrzanym zwiastunie? Podobają wam się wprowadzane zmiany? Czekacie na ogłoszenie daty premiery nowego Gothica?

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)