Gotham Knights opóźnione. Gra wyjdzie w przyszłym roku

Gotham Knights opóźnione. Gra wyjdzie w przyszłym roku

Gotham Knights
Gotham Knights
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.03.2021 12:08

Fani komiksowych adaptacji mają przed sobą ciężkie chwilę. "Marvel's Avengers" zawiodło na całej linii, a nadzieja w postaci "Gotham Knights" została przesunięta.

Wytłumaczenie jest proste, powszechnie przez wszystkich powtarzane, nieco może nawet wyświechtane, ale wiele wskazuje na to, że musimy się do niego po prostu przyzwyczaić: "potrzebujemy więcej czasu, żeby dostarczyć wam doświadczenie, które nie zawiedzie oczekiwań".

Decyzja jest o tyle zaskakująca, że WB Montreal zapowiadając grę w sierpniu podczas wydarzenia DC Fandome, pokazało kawałek rozgrywki, który pozwalał wierzyć w zaawansowany etap produkcji.

A co pokazali? Ano kooperacyjnego akcyjniaka z Batgirl, Robinem, Nightwingiem i Redhoodem w rolach głównych. Po drugiej stronie barykady m.in. Mr. Freeze oraz Talon, jeden z członków tajemniczego Trybunału Sów, który ma władać Gotham od wieków. Gra ma trafić na konsole PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz pecety.

Jeżeli "Gotham Kinghts" mają na tej obsuwie zyskać i nie powtórzą klapy "Marvel's Avengers" – jestem całkowicie za. Ale lista wielkich produkcji, których mieliśmy się spodziewać w 2021 r. zaczyna drastycznie maleć.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)