Google Stadia już w Polsce. W Cyberpunk 2077 zagrasz bez mocnego komputera i konsoli

Google Stadia już w Polsce. W Cyberpunk 2077 zagrasz bez mocnego komputera i konsoli

Google Stadia debiutuje w Polsce
Google Stadia debiutuje w Polsce
Adam Bednarek
07.12.2020 18:00

...o ile masz bardzo szybki i niezawodny internet. Streamingowa usługa Google ruszyła w końcu w naszym kraju.

Żeby pograć, nie potrzebujecie specjalnego sprzętu ani zaproszenia, wystarczą urządzenia, które już macie: laptopy, komputery stacjonarne, kompatybilne telefony i tablety oraz popularne kontrolery do gier - ogłasza Google. 

W ciągu najbliższych 24 godzin będziecie mogli zarejestrować się na stadia.com i uzyskać dostęp do usługi - wystarczy mieć adres Gmail. Po zarejestrowaniu można od razu zagrać w Destiny 2 lub Super Bomberman R za darmo. Google zaznacza, że nie wszystkim zacznie działać strona od razu. Niektórzy mogą uzyskać dostęp nieco później, ale na pewno w ciągu doby.

Wszyscy nowi użytkownicy mogą również skorzystać z bezpłatnego miesiąca Stadia Pro - subskrypcji premium, która obejmuje darmowe gry. Każdy tytuł, który jest dodany do konta na Stadia Pro, będzie dostępny na czas opłacania abonamentu. 

Google zapowiada, że kolejne gry w ramach oferty pojawiać będą się co miesiąc. Subskrypcja kosztuje 39,00 zł miesięcznie i można z niej zrezygnować w każdej chwili. 

Stadia pozwala też mieć gry na własność - kupowane w sklepie usługi. W ofercie już znajdziemy "Assassin's Creed: Valhalla", kupić będzie można też "Cyberpunk 2077".

Cieszymy się na każdą okazję, która umożliwia graczom korzystanie z tytułów CD Projekt RED, a premiera Stadia w Polsce zbiega się dodatkowo z premierą naszej gry Cyberpunk 2077, która już 10 grudnia. Powodzenia, Stadia! Witamy w Polsce i życzymy wszystkiego najlepszego

Michał Nowakowski, VP ds. rozwoju biznesu, członek zarządu CD PROJEKT S.A

Przytaczam stanowisko CD Projekt RED nie przez przypadek. Stadia zbiera różnie opinie w branży. Na przykład Strauss Zelnick, szef Take-Two, zauważył, że obietnice względem Stadii były wyolbrzymione w stosunku do tego, co ostatecznie trafiło do graczy. Przypomnijmy, że na start Stadii Take-Two udostępniło trzy swoje tytuły – Borderlands 3, Red Dead Redemption 2 i NBA 2K20. Zobaczymy, czy CD Projekt RED po premierze Cyberpunk 2077 nie zmieni nastawienia. 

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)