Google Stadia - 26 gier do wypróbowania bez zakładania konta

Strona głównaGoogle Stadia - 26 gier do wypróbowania bez zakładania konta
14.06.2022 19:46
Google Stadia
Google Stadia
Źródło zdjęć: © Licencjodawca

Google udostępnia na swojej platformie ograniczone czasowo wersje demonstracyjne aż 26 gier. Aby sprawdzić je w działaniu nie jest wymagane konto Stadia.

Powiedzieć, że Stadia ma złą prasę, to nic nie powiedzieć. Oczywiście Google jest tu sobie jak najbardziej winny - kompletnie nie potrafi swojej usługi streamingu sprzedać. Ceny gier częstokroć wyższe niż gdziekolwiek indziej, zamieszanie z abonamentem, który Google stara się wciskać każdemu nowemu użytkownikowi (mimo że wcale nie jest on wymagany)... A do tego wszystkiego cokolwiek wątła baza gier.

Szkoda, bo pod względem technologicznym jest to naprawdę niezłe osiągnięcie. Stadia, kiedy już znajdziecie powód, by ją uruchomić, działa bardzo sprawnie i bez wpływających na rozgrywkę lagów (choć tutaj oczywiście odczucia mogą być różne w zależności od łącze internetowego). Uruchamia się szybko, nie wymaga stania w kolejkach, nie wyrzuca z gry po określonym czasie.

Gdyby Google miało jakiś pomysł, co właściwie z tą usługą zrobić, to mogłoby nam szykować prawdziwą rewolucję w graniu. Tę tymczasem kradnie mu spod nosa Microsoft, który technologię ma wprawdzie gorszą, ale połączenie jej z Game Passem i olbrzymią bazą gier w abonamencie jest strzałem w dziesiątke i pomysłem, który znacznie lepiej przemawia do graczy.

A co na to Google? Google daje nam możliwość wypróbowania 26 czasowych dem. W każde z nich grać można od 30 do 120 minut. Nie jest do tego wymagane konto Stadia, ale jest wymagane konto Google, więc nie wiem w sumie, co za różnica (konto Stadia zakłada się z poziomu konta Google jednym kliknięciem). 

Tak czy inaczej warto sprawdzić, by przekonać się, jak dobrze działa ta technologia. Listę gier znajdziecie pod tym adresem, kliku kliku klik.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)