Google Stadia - 26 gier do wypróbowania bez zakładania konta

Google Stadia - 26 gier do wypróbowania bez zakładania konta

Google Stadia
Google Stadia
Źródło zdjęć: © Licencjodawca
14.06.2022 19:46

Google udostępnia na swojej platformie ograniczone czasowo wersje demonstracyjne aż 26 gier. Aby sprawdzić je w działaniu nie jest wymagane konto Stadia.

Powiedzieć, że Stadia ma złą prasę, to nic nie powiedzieć. Oczywiście Google jest tu sobie jak najbardziej winny - kompletnie nie potrafi swojej usługi streamingu sprzedać. Ceny gier częstokroć wyższe niż gdziekolwiek indziej, zamieszanie z abonamentem, który Google stara się wciskać każdemu nowemu użytkownikowi (mimo że wcale nie jest on wymagany)... A do tego wszystkiego cokolwiek wątła baza gier.

Szkoda, bo pod względem technologicznym jest to naprawdę niezłe osiągnięcie. Stadia, kiedy już znajdziecie powód, by ją uruchomić, działa bardzo sprawnie i bez wpływających na rozgrywkę lagów (choć tutaj oczywiście odczucia mogą być różne w zależności od łącze internetowego). Uruchamia się szybko, nie wymaga stania w kolejkach, nie wyrzuca z gry po określonym czasie.

Gdyby Google miało jakiś pomysł, co właściwie z tą usługą zrobić, to mogłoby nam szykować prawdziwą rewolucję w graniu. Tę tymczasem kradnie mu spod nosa Microsoft, który technologię ma wprawdzie gorszą, ale połączenie jej z Game Passem i olbrzymią bazą gier w abonamencie jest strzałem w dziesiątke i pomysłem, który znacznie lepiej przemawia do graczy.

A co na to Google? Google daje nam możliwość wypróbowania 26 czasowych dem. W każde z nich grać można od 30 do 120 minut. Nie jest do tego wymagane konto Stadia, ale jest wymagane konto Google, więc nie wiem w sumie, co za różnica (konto Stadia zakłada się z poziomu konta Google jednym kliknięciem). 

Tak czy inaczej warto sprawdzić, by przekonać się, jak dobrze działa ta technologia. Listę gier znajdziecie pod tym adresem, kliku kliku klik.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)