God of War Ragnarok. Wyciekła potencjalna data premiery

God of War Ragnarok. Wyciekła potencjalna data premiery
Konrad Siwik

28.12.2021 09:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Data premiery God of War Ragnarok została ujawniona w bazie danych PlayStation Store – wynika z informacji udostępnionych przez PlayStation Game Size. Według wycieku gra ma zadebiutować w trzecim kwartale 2022 roku.

Według informacji udostępnionych przez PlayStation Game Size za pośrednictwem Twittera data premiery God of War Ragnarok została wyznaczona na 30 września 2022 roku. W tweecie podkreślono jednak, że może to być jedynie potencjalna data. Jest to również sam koniec trzeciego kwartału, co może sugerować, że Sony rzeczywiście celuje w ten przedział czasowy.

PlayStation Game Size to konto dedykowane aktualizacjom pochodzącym prosto z bazy danych PlayStation Store, takim jak rozmiar gry, data premiery itd. O samym God of War Ragnarok wiemy już, że ukaże się zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5.

God of War Ragnarok będzie też wyjątkowo długą grą. David Jaffe jeden z pierwotnych twórców gry zdradził, że kolejna odsłona serii może trwać nawet 40 godzin. "Słyszę od ludzi wtajemniczonych, że ta gra trwa 40 godzin. Celują w 40 godzin rozgrywki. Obecnie nie wiem, czy chodzi o 100-procentowe ukończenie platynowych trofeów, czy też jest to średni czas gry" – ujawnił Jaffe.

Natomiast Cory Barlog, czyli reżyser nowej odsłony, przyznał w wywiadzie z youtuberem o pseudonimie Kaptain Kuba, że God of War Ragnarok będzie ostatnią grą z serii. Nie powiedział wprost, że nie powstanie już więcej gier z serii God of War, ale saga Kratosa rozgrywająca się w klimatach nordyckich dobiegnie końca.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)