Gimli, Gollum i Pratchett w Risenie

Strona głównaGimli, Gollum i Pratchett w Risenie
09.08.2009 23:55
Gimli, Gollum i Pratchett w Risenie
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Jakiś czas temu w serwisie filmowym IMDb pojawiły się interesujące informacje na temat obsady i ekipy najnowszego dzieła twórców Gothica. Z wiarygodnością IMDb bywa różnie, jako że informacje może dodawać tam każdy użytkownik. Udało nam się jednak je potwierdzić.

bEKiwypx

Jak się okazuje, w angielskiej wersji gry usłyszymy m.in. dwóch aktorów znanych z "Władcy Pierścieni" - Johna Rhysa-Daviesa (Gimli) oraz Andy'ego Serkisa (Gollum), którzy wcielą się w przywódców dwóch głównych frakcji: Dona Estebana  (wodza bandytów) oraz inkwizytora Mendozę. W obsadzie z bardziej znanych nazwisk usłyszymy też głos Leny Headey (300, Terminator: Kroniki Sary Connor). Ze znanej na razie obsady osobiście kojarzę jeszcze jedno nazwisko, które wam pewnie nie powie zbyt wiele - Burn Gorman (Owen Harper z serialu Torchwood). Oprócz tego wiemy również, kto odpowiada za dialogi w grze - są to James Leach, Andrew S. Walsh oraz Rhianna Pratchett.

Jeśli o mnie chodzi, obsada zapowiada się świetnie, zaś dialogi nigdy nie były szczególnie mocną stroną Piranha Bytes, więc pomoc ze strony doświadczonych scenarzystów jest tu dla mnie kolejną zaletą. Dziwne wydaje mi się jednak to, że informacje te udało nam się potwierdzić jedynie pytając o ich autentyczność Rhiannę Pratchett. Jeśli obsada z tak ciekawymi nazwiskami wycieka przez IMDb, a sam wydawca do tej pory nawet się o niej nie zająknął, to raczej nie świadczy zbyt dobrze o dziale PR Deep Silver. Gdyby Risen był grą Bethesdy, o występujących w nim aktorach trąbiono by już od dawna wszędzie, gdzie się tylko da, jak o Liamie Neesonie i Malcolmie McDowellu w Falloucie 3.

[via IMDB]

bEKiwypz

Paweł Dembowski

327121866668333098
Udostępnij:
bEKiwyqv