Geographical Adventures. Darmowy symulator latania

Geographical Adventures. Darmowy symulator latania

Miniaturowa wersja planety wygląda zachęcająco.
Miniaturowa wersja planety wygląda zachęcająco.
Źródło zdjęć: © sebastian.itch.io
16.02.2022 14:43, aktualizacja: 17.02.2022 17:17

Geographical Adventures nie jest rozbudowaną produkcją z wielkim i otwartym światem. Mimo tego ta prosta mini-gra powinna przypaść do gustu wielbicielom podniebnych przygód.

Nie każdy symulator latania musi być tak rozbudowany, jak Microsoft Flight Simulator. Przykładem takiej produkcji jest Geographical Adventures, czyli prosta gra tworzona przez jedną osobę. Zasady są proste - latamy po miniaturowej wersji planety i dostarczamy paczki do konkretnego miasta, w konkretnym kraju.


Gra bez wątpienia posiada aspekt edukacyjny. Geographical Adventures można potraktować jak interaktywną wersję kartkówki z geografii. Projekt ciągle się rozwija, więc nie jest wykluczone, że napotkamy się na błędy. Sam twórca zachęca do dzielenia się uwagami i pomysłami, które niewykluczone, że zostaną zaimplementowane w przyszłości.

Geographical Adventures możemy pobrać tutaj. Twórca dzieli się również ze społecznością nagraniami, na którym prezentuje proces tworzenia gry.

Jeśli chodzi o symulatory latania, to warto wspomnieć, że Microsoft Flight Simulator otrzyma nową zawartość w najbliższym czasie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)