Garść wiadomości o Spider-Man: Shattered Dimensions

Garść wiadomości o Spider-Man: Shattered Dimensions

Garść wiadomości o Spider-Man: Shattered Dimensions
marcindmjqtx
24.07.2010 18:03, aktualizacja: 06.01.2016 16:40

W ciągu trwającego jeszcze Comic-Conu w San Diego nazbierało się trochę mniejszych i większych materiałów i wiadomości odnośnie Spider-Man: Shattered Dimensions. Pozbieraliśmy je wszystkie w jedno miejsce.

Po pierwsze i najważniejsze, znamy już wszystkie cztery uniwersa, w których toczyć się będzie gra. O tym jednak już pisaliśmy, więc tylko przypominam: Amazing, Noir, 2099 i Ultimate.

Po drugie, znamy aktora, który wcieli się w główna rolę. Pardon, aktorów. Będzie ich bowiem czterech, po jednym na kazdą wersję Pająka. Co najlepsze, każdy z nich już kiedyś "był" Spider-Manem. I tak, w wersję Amazing wcieli się Neil Patrick Harris, znany z wyprodukowanego przez MTV, ale nie cieszącego się szczególną popularnością, Spider-Man: The New Animated Series. W wersję Ultimate - Josh Keaton z niedawnego Spectacular Spider-Man (świetny serial, świetny wybór aktora). W Noir - Christopher Daniel Barnes z The Animated Series z lat '90., który to serial powinniście kojarzyć, bo był popularny również w Polsce. I wreszcie w wersji 2099 Spider-Manem będzie Dan Gilvezan, który był nim już w kreskówce Spider-Man and His Amazing Friends w latach '80.

Co ciekawe, narratorem w grze będzie - uwaga - sam Stan Lee.

Po trzecie, znamy również dodatkowe kostiumy, które będzie można odblokować w grze. To Szkarłatny Pająk, wersja z Negative Zone, pajęcza zbroja i wersja mangowa. Możecie je zobaczyć w galerii. Niestety, niektóre z nich będą dostępne tylko w przypadku zamówienia gry w konkretnym sklepie, tak więc w Polsce - praktycznie w ogóle niedostępne.

Po czwarte, mamy dla was jeszcze dwa nowe zwiastuny. W pierwszym Spider-Man w wersji Amazing walczy z Juggernautem.

[via Kotaku, Kotaku, 1UP]

Tomasz Kutera

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)