Gamescom 2020. Gotowi na powrót do piekła? Doom Eternal z dodatkiem

Strona głównaGamescom 2020. Gotowi na powrót do piekła? Doom Eternal z dodatkiem
27.08.2020 20:44
Gamescom 2020. Gotowi na powrót do piekła? Doom Eternal z dodatkiem

Pierwsze rozszerzenie do "Doom Eternal" zostało zapowiedziane na tegorocznym, wirtualnym rzecz jasna, QuakeConie. Tam poznaliśmy podtytuł: "Ancient Gods Part 1". Podczas Gamescomu zobaczyliśmy fragment rozgrywki i poznaliśmy datę premiery.

Fabularne rozszerzenie, a w zasadzie jego pierwsza część, zadebiutuje 20 października 2020 r. Tym razem poza eksterminacją, zajmiemy się wskrzeszaniem pradawnych bóstw. Po co? Zapewne w celu zasiania jeszcze większej niż dotąd demolki.

DOOM Eternal - The Ancient Gods, część pierwsza (oficjalny zwiastun)

Dodatek zapowiada się na… więcej tego samego. I ja narzekać raczej nie będę. Kampania do najdłuższych nie należała, na szczęście nadrabiała intensywnością. Chociaż jeśli zapytacie: o co w tej grze chodziło? Tu pojawia się problem. Na szczęście to mało ważne. Istotę gry najlepiej uchwycił Barnaba w swojej recenzji, a mi pozostaje tylko przytaknąć.

"Oto gra jak historia z heavy-metalowych okładek. Turbogotyckie świątynie. Pełne lawy piekielne twierdze. Futurystyczne obiekty nieznanych nam cywilizacji. I w końcu ruiny miast, cytadele, labirynty, laboratoria. W Doom Eternal atmosfera jak w domu, a skoro tak – nie musimy się o nic pytać. Bez wahania podnosimy strzelbę, działo i piłę mechaniczną, żeby zrobić porządek z każdym napotkanym demonem".

Dodajmy, że "Doom Eternal" otrzyma darmową aktualizację na konsolę PlayStation 5 oraz Xbox Series X. O ile posiadamy wersję na poprzednią generację rzecz jasna.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)