Gameplay Forza Horizon 5 robi wrażenie. 4K, 60 fps, niesamowita jakość

Gameplay Forza Horizon 5 robi wrażenie. 4K, 60 fps, niesamowita jakość

Forza Horizon 5
Forza Horizon 5
Źródło zdjęć: © Steam
12.10.2021 11:28

Forza Horizon 5 imponuje grafiką. Nie powinno to nikogo dziwić, seria zawsze prezentowała się nad wyraz realistycznie, więc i najnowsza odsłona nie ustępuje temu trendowi. Do sieci trafiły nagrania pokazujące najnowszą część serii na Xbox Series X.

Forza Horizon 5 wygląda naprawdę dobrze. Najnowsze gameplaye potwierdzają, że piąta część serii będzie prezentować się na Xbox Series X fantastycznie. Posiadacze PlayStation, jak zwykle, będą mogli tylko żałować, że na ich platformę nie udostępniono tak dobrej gry samochodowej.

Na kanale IGN udostępniono porównanie rozgrywki w Forza Horizon 5 na Xbox Series X w 4K i 60 fps w trybie Performance oraz w 30 klatkach w trybie Quality. W obu przypadkach gra wygląda naprawdę dobrze, więc niezależnie od wybranej opcji, nikt nie będzie czuł się rozczarowany.

Wycieczka po drogach i bezdrożach Meksyku robi duże wrażenie. I nie chodzi tu tylko o usprawnienia wizualne - oprawa robi wrażenie nawet na laikach - ale też o poprawioną rozgrywkę. Ma być to zasługą dłuższej pracy nad grą, niż zazwyczaj. Do tej pory Forza Horizon wychodziła co 2 lata, a od premiery czwartej części minęły już ponad 3.

Forza Horizon 5 zadebiutuje na PC, Xbox One i Xbox Series X|S 9 listopada 2021 roku.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)