Galapagos - nowy wydawca gier

Galapagos - nowy wydawca gier

marcindmjqtx
14.09.2010 09:49, aktualizacja: 06.01.2016 15:51

Dotychczas firma Galapagos znana była z dystrybuowania filmów na DVD i BD, teraz postanowiła wejść na polski rynek gier.

Galapagos jest wyłącznym partnerem Cartoon Network, Discovery i Warner Home Wideo. Różnego rodzaju plotki twierdziły, że firma zajmie się teraz dystrybucją gier Warnera (czyli m.in. Batman: Arkham City, Lord of the Rings: War in the North, F.E.A.R. 3 czy Mortal Kombat). Na nasze pytanie o te plany nie otrzymaliśmy jednoznacznej odpowiedzi. Czas pokaże - dotychczas grami Warnera zajmowała się Cenega.

To co jest pewne i zapowiedziane, to dwie najbliższe gry: Quantum Theory (24 września na PS3 i 360) oraz WRC (7 października na PC PS3 i 360). Firma chce na razie utrzymywać tempo wydawania, czy też dystrybuowania, dwóch gier na miesiąc.

Pozostaje czekać na następne zapowiedzi. Wejście każdej nowej firmy na rynek gier to dobra wiadomość dla graczy - w przypadku Galapagos jest to o tyle ciekawe, że stanowi lustrzane odbicie działań CDProjektu, który z kolei od jakiegoś czasu wydaje znacznie więcej filmów na DVD i BD niż gier.

Konrad Hildebrand

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)