Fotel dla graczy w cenie używanego auta. Uwaga, ma wibracje!

Fotel dla graczy w cenie używanego auta. Uwaga, ma wibracje!

Fotel dla graczy w cenie używanego auta. Uwaga, ma wibracje!
Marcin Watemborski
08.07.2021 13:15

Cooler Master postanowiło wejść na rynek z kopyta ze swoim nowym produktem. Mowa o fotelu gamingowym, który nie tylko ładnie wygląda czy dba o komfort naszych czterech liter i kręgosłupa, ale również wibruje. Sęk w tym, że jego cena jest naprawdę wysoka.

Cooler Master Motion 1 Chair to krzesło marzeń dla każdego poważnego gracza. W tworzeniu wygodnego siedziska wzięła udział firma D-Box. To, co jest naprawdę zachwycające w fotelu to nie jego ergonomia czy wzornictwo, ale… feedback haptyczny.

Tak, dobrze przeczytaliście – chodzi o wibracje. Po tym, jak gracz wygodnie zasiądzie na swoim nowym tronie i odpali jedną z produkcji wspierających haptykę, może spodziewać się wstrząsów na krześle. Patrząc na to, że ta algorytmy tej technologii znajdziemy w grach pokroju Forza Horizon 4, można być pewnym, że poziom immersji wzrośnie. Podczas jazdy przez szutrowe, wyboiste drogi nie tylko pad będzie podskakiwał w rękach, ale cały gracz.

Jak za wszystko, co jest premium, tak i w tym przypadku trzeba opróżnić portfele. I to konkretnie. Cooler Master Motion 1 Chair będzie kosztował od 2000 do 3000 tys. dolarów, czyli w najdroższym wariancie niecałe 11 500 złotych. Za tę kwotę można kupić np. w pełni oryginalnego Fiata 126p czy inne dajewo. Niestety w tej cenie nie można spodziewać się klimatyzacji, więc Cooler Master zostanie tylko w nazwie.

Pierwsze fotele trafią do właścicieli na początku 2022 roku, a zamówienia będzie można składać od października 2021 roku. Urządzenie ma być kompatybilne z ponad 200 grami.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)